صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

اولین اجلاس دریافت جایزه ی مدیریت EFMD

برگ زرین دیگری از افتخارات جناب آقای مهندس تیموری با کسب برترین جایزه در اجلاس جایزه ی نوبل مدیریت EFMD که در سالن همایش های صدا و سیما برگزار گردید برای شرکت فراپیام رقم خورد. طبعاً دستیابی به این هدف مستلزم فراهم نمودن ساز و کارها و افزایش قابلیت ها و از همه مهمتر ، اعمال مدیریت خوب و دلسوزانه ی ایشان و دیگر اعضای گروه شرکت های مهندسی نرم افزاری فراپیام می باشد.

اولین اجلاس دریافت جایزه ی مدیریت EFMD  | نرم افزار فراپیام

بنیاد EFMD در سال 2003 یک توافق نامه همکاری با پیمان جهانی سازمان ملل متحد (UNGC) امضا کرد و طی آن مسئولیت فراخوان جهانی و ایجاد "طرح راهبری مسئولانه در سطح جهانی" (GRLI) را عهده دار شد. بنیاد اروپایی "علوم پایه توسعه مدیریت" (EFMD) رقابت های کسب معتبرترین جایزه مدیریتی اروپا را برای نخستین بار در ایران برگزار می کند.

اولین اجلاس دریافت جایزه ی مدیریت EFMD  | نرم افزار فراپیام

این جایزه که به جایزه نوبل مدیریت نیز مشهور شده است، هرساله به رهبران و مدیرانی اعطا می شود که توانسته اند نقش موثری را در توسعه کسب وکار خود ایفا کنند. بنا به درخواست نمایندگی بنیاد اروپایی توسعه مدیریت در ایران، مقرر شده است برای نخستین بار و مبتنی بر استانداردهای مدیریتی اروپا مراسم نهایی این جایزه با حضور دکتر "فرانک لایس" به عنوان نماینده بنیاد اروپایی توسعه مدیریت در دوازدهم تیرماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی صدا وسیما برگزار شود.

گفتنی است بنیاد اروپایی توسعه مدیریت، یک سازمان بین المللی مستقر در پایتخت بلژیک (بروکسل) است که به عنوان یکی از بزرگترین انجمن های مدیریتی با بیش از 800 سازمان عضو از دانشگاه ها، کسب وکارهای گوناگون و گروه های مشاوره از 81 کشور جهان همکاری می کند.

اولین اجلاس دریافت جایزه ی مدیریت EFMD  | نرم افزار فراپیام

این بنیاد در سال 2003 یک توافق نامه همکاری با پیمان جهانی سازمان ملل متحد (UNGC) امضا کرد و طی آن مسئولیت فراخوان جهانی و ایجاد "طرح راهبری مسئولانه در سطح جهانی" (GRLI) را عهده دار شد. هدف از این طرح آموزش و حمایت از مدیرانی است که علاوه بر راهبری و مدیریت موثر در توسعه کسب وکار خود، درک بالایی از مسئولیت های اجتماعی، زیست محیطی و... نیز داشته باشند.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
اولین اجلاس دریافت جایزه ی مدیریت EFMD  | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811