صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

اخبار
ویدیوی وبینار کارآفرینی | نرم افزار فراپیام

اولین وبینار از سلسله وبینارهای عمومی و تخصصی شرکت مهندسی نرم افزار فراپیام
شرکت مهندسی نرم افزار فراپیام درنظر دارد در آستانه ورود به 25 مین سال موفقیت خود در صنعت مالی، حسابداری و فروشگاهی و همچنین در راستای مسئولیت های اجتماعی خود با همکاری سخنرانان و اساتید صاحب نام دانشگاهی و کاملا رایگان ، اقدام به برگزاری وبینارهای زمانبندی شده با موضوعات جذاب کاربردی علمی و تخصصی نماید. اولین وبینار از مجموعه وبینارهای ذکر شده در روز دوشنبه تاریخ 26 خرداد 99 با موضوع "چگونه یک کارآفرین موفق شویم؟!" با سخنرانی جناب آقای دکتر سید سعید میرواحدی عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار و با استقبال جمع زیادی از مخاطبان رو به رو گردید. بزودی و با توجه به بازخورد و نظرسنجی های انجام شده موضوعات بعدی وبینارها به همراه جدول زمانبندی در وب سایت فراپیام به آدرس www.farapayam.com اطلاع رسانی خواهد شد. علاقمندان می توانند در وبینارهای ارزشمند و رایگان شرکت فراپیام حضور یافته و ضمن ارتقاء سطح کیفی دانش شخصی و سازمانی خود از مطالب مفید و ارزشمند اساتید مجرب دانشگاهی بهره لازم را ببرند. برای مجموعه فراپیام ، حضور ازرشمند شما افتخار بزرگی است ، با ما و وبینارهای ما همراه باشید.

مطالب ارائه شده در وبینار (pdf)

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
ویدیوی وبینار کارآفرینی | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811