صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

اخبار

در نتیجه‌ی مشارکت استراتژیک با شرکت «فارسیکام»؛ نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM با سیستم نرم افزار یکپارچه مالی فراپیام عرضه می شود. پوشش فرایندهای ارتباط با مشتری، از نیازهای مهم مشتریان فراپیام به‌شمار می‌آید. برای پاسخ‌ به این نیاز و با هدف پوشش گسترده‌تر نیازهای کسب‌وکارها؛ فراپیام تصمیم به عرضه‌ی نرم‌افزار CRM و همکاری با شرکت فارسیکام گرفت.


نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتریان SERVICE CRM به سبد محصولات فراپیام افزوده شد  | نرم افزار فراپیام

هوشمندی در بازاریابی و فروش، پیگیری‌های موثر با مشتریان، سنجش اثربخشی فعالیت‌های تبلیغاتی، مدیریت فروش‌های جاری، اتوماتیک‌سازی فعالیت‌ها و اطلاع‌رسانی‌ها به مشتریان از مهمترین ویژگی‌های CRM است که به‌شکل Integrate با نرم افزار یکپارچه مالی قابلیت پیاده سازی دارد.

یکی از استراتژی‌های فراپیام در سال‌های اخیر ایجاد مشارکت استراتژیک با شرکت‌های معتبر بازار نرم‌افزار است تا در کنار توسعه مزیت‌ها و قوت‌های خود، با استفاده از توانمندی و ظرفیت فعالان پیشرو در صنعت IT بیش از پیش و با سرعت وکیفیت بیش‌تر پاسخ‌گوی نیازها و فرایندهای کسب‌وکار مشتریان باشد.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتریان SERVICE CRM به سبد محصولات فراپیام افزوده شد  | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811