صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

اخبار

در شرایط اقتصادی حال حاضر ، با توجه به مشکلات بوجود آمده‌ باید به دنبال میانبرهایی باشیم که به کمک آن‌ها اقتصاد کشور را تقویت نماییم که یکی از بهترین راهکارها حرکت به سمت اقتصاد دانش‌بنیان و به حرکت درآوردن چرخهای اقتصادی می باشد .

با توجه به اینکه غالبا شرکت‌های دانش‌بنیان بر پایه دانش نخبگان ، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی شکل گرفته است ، لزوم حمایت چند جانبه از این نسل جوان که آینده ساز این مرز و بوم هستند بر عهده تمام ارکان جامعه میباشد لذا می بایست بسترهای حمایتی از این شرکت‌ها افزایش یابد .

بر این اساس گروه مهندسی نرم افزار فراپیام در جهت پیشبرد اهداف متعالی سازمان و بهبود بخشیدن به فضای این کسب و کارها و همچنین کمک به جوانان برای تحقق ایده های خود قصد دارد تا با حمایت از رویدادهای کارآفرینی در دانشگاه ها و سایر مراکز علمی و فرهنگی به پیشرفت و رشد ایده های خلاق برای ایجاد کسب و کارهای جدید کمک کند

در همین راستا اقدام به ارائه طرح های ویژه ای به جهت حمایت از شرکتها و موسسات دانش بنیان و استارت آپ ها نموده است بر اساس این طرح شرکتهای استارت آپ و موسسات دانش بنیان از مزیت دریافت تخفیفات قابل توجه و همچنین وام های بلند مدت بهره مند خواهند شد این گروه بر آن است تا بتواند بدین وسیله در راستای ارتقاء بخش های مختلف اقتصادی و صنعتی کشور ایفای نقش نماید .

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
رونمایی از طرح حمایتی  شرکت های استارت آپ ها و موسسات دانش بنیان | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811