صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

اخبار

با توجه به آنلاین شدن فضای کسب و کار و استفاده از بستر وب در جهت پیشبرد امور، استفاده از نرم افزار های تحت وب علاوه بر صرفه جویی در نیروی انسانی و هزینه ها، با کاهش خطای انسانی باعث افزایش زمان آزاد و افزایش راندمان سیستم می شود.

تولید فاز 1 نرم افزار تحت وب خدمات پس از فروش  | نرم افزار فراپیام

شرکت فراپیام با به کار گیری تیم تحقیق و توسعه مجرب و کارآزموده و همچنین بررسی نیاز های بازار همواره در حال توسعه سیستم های نرم افزاری خود میباشد.

این شرکت در راستای بهبود بهره وری شرکت ها، فاز اول تولید نرم افزار تحت وب خود را به پایان رسانده است و با اضافه کردن سیستم تیکت گذاری تحت وب و اتصال آن به نرم افزار خدمات پس از فروش، سرعت ارتباط بین مشتریان و سازمان را به حداکثر رسانده و و با افزایش سرعت پاسخگویی و پیگیری رضایتمندی مشتریان را افزایش می دهد. در این کنسول مشتریان می توانند با قسمت های مستقیم سازمان ارتباط داشته باشند و نظرات و انتقادات خود را در میان بگذارند. همچنین مشتریان می توانند با درخواست سرویس های پشتیبانی در این سیستم با حداکثر سرعت به واحد خدمات متصل شوند و کار خود را پیگیری کنند.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
تولید فاز 1 نرم افزار تحت وب خدمات پس از فروش  | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811