صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

اخبار

نرم افزار نظام جامع یکی از محصولات نرم افزاری شرکت فراپیام می باشد و سهولت کاربری و انعطاف پذیری بالا منجر به رضایت کاربران و استفاده کنندگان از این محصول شده است ، سبد محصولات نرم افزار افزار مذکور شامل ماژول های حسابداری ، خزانه داری ، انبار ، فروش ، حقوق و دستمزد و دارایی ثابت می باشد که متقاضی خرید نرم افزار بنا به نیاز خود می تواند هر کدام از ماژول ها را تهیه نماید.

ارتباط با آخرین اخبار سایت فراپیام از طریق نرم افزار نظام جامع  | نرم افزار فراپیام

آخرین اصلاحات و تغیرات در منوی اصلی نرم افزار حاکی از این می باشد که کاربران و استفاده کنندگان از نرم افزار نظام جامع از این پس ، با ورود به فضا نرم افزار ، در قسمت نوار ابزا ویندوز سمت راست پنجره اطلاع رسانی را مشاهده خواهند نمود که حاوی تعداد اخبار و رویدادهای فراپیام می باشد و با کلیک روی گزینه رویداد ها ، در سمت راست صفحه اصلی نرم افزار ، پنجره ایی نمایان خواهد شد که بخشی از متن هر خبر به همراه تصویر خبر در لیست اخبار ها نمایش داده خواهد شد و با کلیک روی خبر مربوطه متن کامل خبر در وب سایت فراپیام به کاربر نمایش داده خواهد شد.از این طریق کاربران و استفاده کنندگان نرم افزار از آخرین اخبار و و رویدادهای فراپیام در لحظه ، مطلع خواهند شد.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
ارتباط با آخرین اخبار سایت فراپیام از طریق نرم افزار نظام جامع  | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811