صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

بلاگ

ایران با جمعیت قریب بر 80 ملیون ، پتانسیلی قوی برای مصرف لوازم خانگی دارد. این بازار مهم و بزرگ دارای دو دسته تامین کننده می باشد. در حالت کلی تولید کنندگان و شرکت های بازرگانی وارد کننده لوازم خانگی تامین کنندگان این صنعت می باشند.

اگر نگاهی واقعی به این صنف داشته باشیم به این نتیجه می رسیم که سهم واردات در این صنعت بسیار بیشتر از سهم تولید می باشد، چه بسا که در تولید لوازم خانگی نیز بسیاری از این لوازم به صورت نیمه آماده (CKD) وارد کشور شده و در خط های تولید تنها این دستگاه ها مونتاژ شده یا درصد کوچکی از قطعات آنها تولید این کارخانه ها می باشد.

با توجه به مسائل فوق الذکر و سهم بالای واردات در این صنعت، تحریم ها و مشکلات ناشی از آن این صنعت را با مخاطرات زیادی رو به رو کرده است و سهم کشور های مختلف در این بازار کاهش یافته است. هرچند با چشم دوختن تجار ایرانی به بازار چین این کمبود ها تا حدودی جبران گردیده است، اما با توجه به افزایش قیمت ارز و کاهش قدرت خرید مردم، تا حدود زیادی از کیفیت این محصولات کاهش یافته است. با توجه به این عوامل، نیاز به پشتیبانی و گارانتی معتبر در این حوزه به شدت احساس می شود.

بررسی گارانتی در لوازم خانگی  | نرم افزار فراپیام

بر اساس مصوبه سال 1390 هیئت دولت، جهت حمایت از مصرف کنندگان کالا های با کیفیت ایرانی، کلیه کالا های ایرانی چه تولیدی و وارداتی باید خدمات پس از فروش مورد تائید سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده را داشته باشند. هر چند این مصوبه تا چند سال لازم الاجرا نبود ولی در چند سال اخیر این مصوبه اجرایی گردیده است و دو سازمان قانونی حمایت از حقوق مصرف کننده و سازمان صنعت و معدن مجری این مصوبه گردیده اند. در این قانون داشتن خدمات پس از فروش معتبر یکی از شروط لازم برای گرفتن کارت بازرگانی برای شرکت های بازرگانی و مجوز تولید برای شرکت های تولیدی می باشد. در بند های این قانون داشتن نرم افزار خدمات پس از فروش یکی از شروط لازم جهت تائید خدمات پس از فروش می باشد.

شرکت فراپیام بیش با بیش از دو دهه فعالیت در صنعت نرم افزار کشور با ارائه راه حل های راهبردی، نرم افزار جامع خدمات پس از فروش خود را ارئه داده است که تمام نیاز های خدمات پس از فروش شرکت های فعال در حوزه لوازم خانگی را نیز پوشش می دهد. شرکت فراپیام مفتخر است با ارائه این نرم افزار گام بلندی در جهت تعالی این صنعت برداشته است.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
بررسی گارانتی در لوازم خانگی  | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811