صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

بلاگ

برای کارآفرینی و سوداگری تولیدی میبایست چه کاری انجام دهیم؟

کارهای زیادی هستند که ما آن‌ها را به راستی نمی‌شناسیم. کار آفرین های زیادی هم هستند که هنوز جویای شغل و ایده های جدید هستند..

قبل از سال جدید هنگامیکه بوی عید به مشام میرسد ، بیشتر مردم در کار و جنبش برای خرید پوشاک نو هستند. لباس های رنگارنگ و پیراهن‌هان‌های گوناگون ، و کیف های پر زرق و برق تنوعی از انتخاب را برای مشتریان به به اتفاق دارند؛ اما چه بسا بخواهید در باره این تولیدی ها اطلاعاتی را به دست آورید...

اول از همه برای تاسیس یک تولیدی چقدرسرمایه لازم داریم؟

اگر می‌خواهید وارد شغل تولیدی شوید، باید بدانیدبا سختی‌های زیادی روبه‌رو خواهید شد. پیدا کردن کارگران حرفه‌ای در تقسیم فرآوری ، تعبيه سرمایه اولیه، یافتن بازار برای فروش، طاقت رقابت در بازار و خلاقیت و بسیاری عوامل سایر از دشواری‌های این پیشه محسوب می‌شوند. معمولا بیشترین سرمایه را جا و اجاره محل تولیدی به خودش اختصاص میدهد.. اکثر تولیدکننده ها کار را با پنج نفر آغاز می‌کند و به تعداد 80 لغایت 250 محصول تولیدی در هر ده روز بسنده می‌کند؛ اما یک تولیدکننده دیگر تصمیم می‌گیرد حرفه ای تر شروع به ایجاد اشتغال کند؛ سرمایه این دو نفر با هم متفاوت است؛ ولی به طور میانگین اگر کسی بخواهد یک تولیدی با 15 لغایت 25 کارگر راه بیندازد، حدودا باید 250 میلیون تومان سرمایه اولیه داشته باشد

چه کسانی می‌توانند کارآفرین باشند؟

کار تولید و ایجاد اشتغال خیلی جذاب است؛ به خصوص برای کسانی که تشنه خلق ایده و وسایل هستند و از آن لذت می‌برند؛ اما با سختی‌هایی زیادی روبه‌رو است. دلالی، کم‌وکاست‌های قانون و مشکلات تولیدکننده‌ها با کارگران و اداره های مالیاتی و تولیدی‌های بدون مجوز، رواج کالاهای وارداتی چینی در بازار و پشتیبانی نشدن از طرف دولت، عمده‌ترین مشکلات تولیدکننده‌های است. با همه این دشواری‌ها اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید، به این کار جذاب فکر کنید.

تولیدی پوشاک وکیف و کفش | نرم افزار فراپیام

و در پایان محصولات فرآوری شده را چطوری بفروشیم؟

استفاده از ابزارهای امروزین بازاریابی و به کار گیری از فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی مثل: اینستاگرام، تلگرام و فروشگاه اینترنتی میتواند بستر فروش مناسبی را در دسته تک و عمده فروشی محصولات برای شما فراهم کند.

از اینرو کمپانی فراپیام افتخار دارد که از سال 1374 تکاپوی حرفه ای خود را در زمینه طـراحی، تـولید و اسـتقرار سـیستم‌های مـالی، اداری و صـنعتی آغـاز نـمـوده و تـاکنون مـوفـق به جـذب و نـگـهداری بـیش از 2500 مـشـتری، در کـلیه اسـتانهای کـشور گردیده است.

نرم انگیزه ها کسب و کار آنلاین ویترین( فروشگاه اینترنتی فراپیام) ابزاری نیرومند در گسترش کسب و کار مبتنی بر استانداردهای تجارت الکترونیک و با هدف دسترسی راحت مشتریان و بازار قصد به سوداگری شما طراحی گردیده است که با بهره گیری از این نرم افزار میتوانید مشتریان زیادی را برای محصولات فرآوری شده بازاریابی نمایید.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi تولیدی پوشاک وکیف و کفش | نرم افزار فراپیام
تولیدی پوشاک وکیف و کفش | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

پشتیبانی: 88544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811