صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

بلاگ

لزوم استقرار خدمات پس از فروش نوین

در دنیای رقابتی امروز صنایع و کسب و کارها تنها به دنبال تولید یک محصول با کیفیت و ارائه به مشتری نیستند. ارائه خدماتی موثر و مفید به مشتریان نه تنها باعث ارزشمند شدن محصول از دید مشتریان می گردد، بلکه یکی از علل وفاداری مشتریان نیز میباشد. در واقع در اقتصاد جهانی این مشتریان هستند که بقای یک شرکت را رغم میزنند و مشتریان اصلی ترین دارایی یک شرکت میباشند. لذا این امر باعث شده است سازمان ها از مرحله محصول مداری به سمت مرحله مشتری مداری حرکت کنند.

خدمات پس از فروش نوین | نرم افزار فراپیام

به عنوان مثال شرکت آئودی در سال ۲۰۰۸ از نظر ارائه خدمات پس از فروش، در میان خودروسازان در جایگاه نوزدهم قرار داشت، اما در چهار سال اخیر، آئودی برای کسب جایگاه نخست با مرسدس بنز و لکسوس در رقابت بوده است. این شرکت از سال ۲۰۱۱ برنامه دقیقی برای افزایش سطح خدمات ارائه شده به مشتریان تدوین کرد و استاندارد خدمات ارائه شده به خودروهای یک تا پنج ساله را به نحو قابل‌ توجهی افزایش داد. فراخوان تعمیر رایگان برای برخی عیوب احتمالی نیز دیگر عامل موفقیت آئودی در بازار آمریکا عنوان شد و این امر باعث افزایش 10درصدی افزایش فروش این شرکت و افزایش مشتریان وفادار این مجموعه شد.

بنابراین واحد خدمات پس از فروش به عنوان تکمیل کننده فرآیند فروش و هدایت مشتری به سمت خرید محصولات دیگر، نقشی بسیار مهم و غیر قابل انکار در بقای شرکت ها دارند.

شرکت فراپیام با بیش از دو دهه تجربه در ارائه سیستم های نوین خدمات پس از فروش، این افتخار را دارد تا سازمان ها و شرکت ها را در این امر مهم همراهی کند. با ارائه راه حل های نرم افزاری در حوزه خدمات پس از فروش و ایجاد مشتریان وفادار به سیستم، برآنیم تا گامی مهم در جهت بهبود وضعیت کسب و کار برداریم.

نرم افزار خدمات پس از فروش فراپیام، با سیاست کلی مبتنی بر کارتابل بودن این امکان را فراهم آورده است تا هر مجموعه سناریوی خود را در نرم افزار بدون کمترین تغیر پیاده کند.این نرم افزار شامل انبار، مالی، ارتباط با مشتریان و بسیاری ویژگی های منحصر به فرد دیگر، همراه و پشتیبان کسب و کارهای ایرانی در جهت بهبود این فضا می باشد.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi خدمات پس از فروش نوین | نرم افزار فراپیام
خدمات پس از فروش نوین | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

پشتیبانی: 88544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811