صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

بلاگ
چگونه مشتریان خود را به شریک تجاری تبدیل کنید | نرم افزار فراپیام

برای این که بتوان مشتریان بالقوه خود را به شریک تجاری تبدیل نمود باید مسیری راپیمود اگر این مسیر تهران –چالوس تشبیه کنیم این مسیر از دو قسمت تشکیل شده است سمت اول تهران تا تونل کندوان می باشد و قسمت دوم تونل کندوان تاچالوس میباشد. ابتدای مسیر بارضایت مشتری آغاز می شود بدین معنا که باید و عده ای که به مشتری داده می شود محقق شود تا رضایت مشتری بدست آید در ادامه باید رضایت مشتری را به استمرار مشتری تبدیل کرد که استمرار مشتری نشان دهنده طول رابطه مشتری با سازمان می باشد.و سپس باید تعهد مشتری را نسبت به سازمان خود افزایش دهیم که تعهد مشتری زمانی افزایش می یابد رابطه مشتری باشرکت دارای عمق باشدو سپس آخرین منزل قبل از رسیدن تونل ایجاد وفاداری مشتری نسبت به سازمان می باشد که اگر بخواهیم بامزاح بیان کنیم این جا می توان سازمان بامشتری خود آش بخورد.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
چگونه مشتریان خود را به شریک تجاری تبدیل کنید | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811