صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

استقرار و راه اندازی نرم افزار

استقرار و راه اندازی نرم افزار ، مهم ترین نقطه ارتباطی فراپیام با سازمان مشتری بوده و هدف اصلی از ارائه نرم افزار و بکارگیری آن توسط مشتری در این مرحله محقق می گردد . شناسایی دقیق نیازهاي سازمان، ارائه راهکارهاي منطبق بر فرایندهاي عملیاتی سیستم، آموزش ابزارها و امکانات و همراهی کاربران تا نقطه تسلط بر این ابزارها و شناخت دقیق امکانات ، مراحل اجرایی فرایند استقرار می باشند. نظارت بر نحوه و کیفیت اجراي استقرار تا مرحله حصول اطمینان از نتیجه رضایت بخش آن همواره و به صورت مستمر توسط دفتر مرکزي فراپیام انجام می پذیرد.

نرم افزار فراپیام | استقرار و راه اندازی نرم افزار

ارائه گزارش پیشرفت پروژه ها در طول این مرحله نیز ضامن اجراي صحیح آن خواهد بود. در پایان ضمن ارائه گزارشات مدیریتی و عملیاتی سیستم توسط مدیر پروژه و تائید مشتري، فرایند استقرار به پایان رسیده و مکانیزم پشتیبانی سالیانه مادام العمر آغاز می گردد .

نرم افزار فراپیام | استقرار و راه اندازی نرم افزار

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
نرم افزار فراپیام | استقرار و راه اندازی نرم افزار

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811