صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

خدمات شبکه و سخت افزار
نرم افزار فراپیام | خدمات شبکه و سخت افزار

خدمات شبکه و سخت افزار مورد نیاز سازمان های مشتری از طریق واحد شبکه شرکت فراپیام ارائه می گردد . یکی از ماموریت های اصلی این واحد بررسی ساختار اطلاعاتی و پراکندگی فیزیکی سازمان و همچنین گستردگی عملیات رخ داده بوده و بر این اساس طرح کامل پیاده سازی شبکه و مکانیزم ارتباطات و تبادل اطلاعات ارائه می گردد .

با خدمات این واحد می توانید هر بخش از سازمان، در هر نقطه جغرافیایی از ایران را به شبکه داخلی وصل کرده و دسترسی به اطلاعات و نرم افزارهاي نصب شده را به سادگی در بستر اینترنت فراهم نمائید . نظام هاي پشتیبان گیري(Backup) و انواع سیستم هاي سخت افزاري و نرم افزاري در رابطه با بحث امنیت شبکه و جلوگیري از آسیب هاي احتمالی به دلیل انواع هکرها و یا ویروس هاي منتشر شده در فضاي شبکه و اینترنت جزء خدمات این واحد می باشد .

نرم افزار فراپیام | خدمات شبکه و سخت افزار

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
نرم افزار فراپیام | خدمات شبکه و سخت افزار

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811