صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

موسسه آموزشی فراپیام

تماس با ما

طراحی نظام های مالی مکانیزه

طراحی نظام های مالی مکانیزه با هدف ارتقائ سطح کیفی طبقه بندی اطلاعات از جمله حسابها ، عوامل و مراکز هزینه و همچنین شناسایی دقیق نقاط پر اهمیت درثبت های حسابداری می باشد . با استفاده از ابزارهای پیشرفته مدیریتی سیستم ، انواع کنترل ها و گزارشات مورد نیاز به راحتی و با دقت کامل استخراج و ارائه خواهند شد .

راهکار های حسابداری فروشگاهی
راهکار های حسابداری فروشگاهی
راهکار های حسابداری فروشگاهی

بدیهی است زیر ساخت هر نوع گزارش آماری و مدیریتی و همچنین گزارشاتی که از طریق سیستم های داشبورد مدیریتی (BI) تهیه ، استخراج و ارائه می گردد بر اساس ساختار طبقه بندی اطلاعات و کدهای عملیاتی فرآیندهای حسابداری شکل گرفته است . تحلیلی که توسط کارشناسان خبره حسابداری بر نحوه و سبک مدیریت شرکت ها ارائه می گردد نیز وابسته به چیدمان و طبقه بندی و همچنین تفکیک اطلاعات پر اهمیت حسابداری از جمله عوامل و مراکز هزینه ، بهای تمام شده ، درآمدها ، دارایی ها و بدهیها می باشد.

فراپیام علاوه بر تولید راهکارهای نرم افزاری توانمند و پویا ( داینامیک ) با ابزارهای کاملا مختلف در تعریف و طبقه بندی عوامل حساب و همچنین انواع تفضیلی ها به علاوه امکان طراحی انواع گزارشات و صورتهای مالی ، مشاوره نحوه چیدمان صحیح اطلاعات و حسابها را به همراه تفضیلی های مربوطه ارائه می نماید

راهکار های حسابداری فروشگاهی;

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
02
03
04
05

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
طراحی نظام های مالی مکانیزه | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

پشتیبانی: 88544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811