صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

طراحی نظام های مالی مکانیزه
طراحی نظام های مالی مکانیزه | نرم افزار فراپیام

طراحی نظام های مالی مکانیزه با هدف ارتقائ سطح کیفی طبقه بندی اطلاعات از جمله حسابها ، عوامل و مراکز هزینه و همچنین شناسایی دقیق نقاط پر اهمیت درثبت های حسابداری می باشد . با استفاده از ابزارهای پیشرفته مدیریتی سیستم ، انواع کنترل ها و گزارشات مورد نیاز به راحتی و با دقت کامل استخراج و ارائه خواهند شد .

طراحی نظام های مالی مکانیزه | نرم افزار فراپیام

بدیهی است زیر ساخت هر نوع گزارش آماری و مدیریتی و همچنین گزارشاتی که از طریق سیستم های داشبورد مدیریتی (BI) تهیه ، استخراج و ارائه می گردد بر اساس ساختار طبقه بندی اطلاعات و کدهای عملیاتی فرآیندهای حسابداری شکل گرفته است . تحلیلی که توسط کارشناسان خبره حسابداری بر نحوه و سبک مدیریت شرکت ها ارائه می گردد نیز وابسته به چیدمان و طبقه بندی و همچنین تفکیک اطلاعات پر اهمیت حسابداری از جمله عوامل و مراکز هزینه ، بهای تمام شده ، درآمدها ، دارایی ها و بدهیها می باشد.

فراپیام علاوه بر تولید راهکارهای نرم افزاری توانمند و پویا ( داینامیک ) با ابزارهای کاملا مختلف در تعریف و طبقه بندی عوامل حساب و همچنین انواع تفضیلی ها به علاوه امکان طراحی انواع گزارشات و صورتهای مالی ، مشاوره نحوه چیدمان صحیح اطلاعات و حسابها را به همراه تفضیلی های مربوطه ارائه می نماید

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
طراحی نظام های مالی مکانیزه | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811