صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

پشتیبانی آنلاین مشتریان
پشتیبانی آنلاین مشتریان | نرم افزار فراپیام

اساسا امروزه باتوجه به سرعت بالای گردش کار و عملیات در شرکت ها و بنگاه های اقتصادی ، مشتریان نیز نیازمند ارائه پاسخ و رفع مشکلات خود در حداقل زمان ممکنه می باشند . به کارگیری بالاترین سرعت در پاسخگویی به خواسته ها و مشکلات مشتریان یکی از رموز موفقیت شرکت های ارائه کننده خدمات می باشد .

درک کامل نیاز مشتری ، تحلیل و آنالیز خواسته های او ، بررسی عوامل بروز مشکل ، شناسایی و یا طراحی روش های حل مشکل ، مستلزم صرف زمان بوده ولی می توان با به کارگیری ابزارهای توانمند ارتباطی و کارشناسان با تجربه میزان این زمان را به حداقل رساند ، شرکت فراپیام با به کارگیری ابزارهای پشتیبانی آنلاین توانسته تا میزان قابل توجهی سرعت پاسخگویی به مشتریان خود را افزایش دهد .

سیستم پشتیبانی آنلاین مشتریان فراپیام به سیستم کارتابل اتوماسیون اداری داخل شرکت متصل بوده و کلیه تیکت ها مستقیما به کارتابل کارشناسان انتقال یافته و این ارتباط موجبات اقدام سریعترتوسط کارشناسان و سرپرستان فنی شرکت را فراهم می آورد . دسترسی به این ابزار ارتباطی از طریق وب سایت فراپیام فراهم گردیده است

پشتیبانی آنلاین مشتریان فراپیام
پشتبانی انلاین مشتریان

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
پشتیبانی آنلاین مشتریان | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811