صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

موسسه آموزشی فراپیام

تماس با ما

پشتیبانی آنلاین مشتریان
پشتیبانی آنلاین مشتریان فراپیام
پشتبانی انلاین مشتریان

اساسا امروزه باتوجه به سرعت بالای گردش کار و عملیات در شرکت ها و بنگاه های اقتصادی ، مشتریان نیز نیازمند ارائه پاسخ و رفع مشکلات خود در حداقل زمان ممکنه می باشند . به کارگیری بالاترین سرعت در پاسخگویی به خواسته ها و مشکلات مشتریان یکی از رموز موفقیت شرکت های ارائه کننده خدمات می باشد .

درک کامل نیاز مشتری ، تحلیل و آنالیز خواسته های او ، بررسی عوامل بروز مشکل ، شناسایی و یا طراحی روش های حل مشکل ، مستلزم صرف زمان بوده ولی می توان با به کارگیری ابزارهای توانمند ارتباطی و کارشناسان با تجربه میزان این زمان را به حداقل رساند ، شرکت فراپیام با به کارگیری ابزارهای پشتیبانی آنلاین توانسته تا میزان قابل توجهی سرعت پاسخگویی به مشتریان خود را افزایش دهد .

سیستم پشتیبانی آنلاین مشتریان فراپیام به سیستم کارتابل اتوماسیون اداری داخل شرکت متصل بوده و کلیه تیکت ها مستقیما به کارتابل کارشناسان انتقال یافته و این ارتباط موجبات اقدام سریعترتوسط کارشناسان و سرپرستان فنی شرکت را فراهم می آورد . دسترسی به این ابزار ارتباطی از طریق وب سایت فراپیام فراهم گردیده است

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
02
03
04
05

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
پشتیبانی آنلاین مشتریان | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

پشتیبانی: 88544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811