صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

نرم افزارهای نظام جامع مالی
نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

معرفی کلی محصول :

پشتیبانی و خدمات پس از فروشی که حسابداران بتوانند به آن اعتماد کننداز ارزشمندترین اهداف شرکت نرم افزاری است . خریداران نرم افزار اطمینان داشته باشند که متناسب با نیازشان هر زمان که بخواهند می توانند مسائل شان را بر طرف کنند و کارشناسان پشتیبانی پاسخ گویی و رفع مشکل مشتری را مهم ترین مسئولیت شان می دانند . و در این راستا شرکت فراپیام با سابقه فعالیت بیش از دو دهخ توانستند رضایت مشتریان را از آن خود کند . مزیت ها و ویژگی های مهم :

1. سهولت در کاربری نرم افزار یکی از ویژگی های محصول نظام جامع فراپیام می باشد ، بدین منظور که کاربران در هر سطحی و با هر میزان تسلط می توانندبا این محصول ارتباط بر قرار کرده و از آن استفاده کنند .

2. جستجوی آسان و سریع و واکنش اطلاعات با سرعت بالا یکی دیگر از مزیت های محصول نظام جامع فراپیام می باشد .

3.با توجه به اصل یکپارچگی نرم افزار تمامی زیر سیستم های محصول نظام جامع اعم از ( حسابداری ، انبار ، فروش ، حقوق و دستمزد ، دارایی ثابت و خزانه داری ) با هم مرتبط و Integrate بوده و صدور اسناد کلیه فرآیند ها به حسابداری امکان پذیرش می باشد .

4. قابلیت های متنوع موجود در نرم افزار نظام جامع فراپیام و همچنین تنظیمات مدیریتی به کاربران امکان را می دهد که نرم افزار را متناسب با فعالیت سازمان اعم اتز تولیدی ، خدماتی ، بازرگانی ، مشاوره ای و بستانکاری استفاده نمائید .

5. سازمان تامین اجتماعی ، سازمان حسابرسی و سایر موسسات که به نوعی با بنگاه های اقتصادی ارتباط دارند نیازمند کسب اطلاع از نحوه عملکرد سالانه و وضعیت فعلی شان هستند با این تفاسیر ، الزام سازمان ها به گزارش دهی به مراجع مختلف ایجاب می کند که از اصول و استانداردهای گزارش دهی پیرو می کنند زیر سیستم صورتهای مالی استاندارد فراپیام ابزاری مناسب جهت تهیه و ارائه صورتهای مالی و یادداشت های همراه و همچنین اخذ گزارشات انواع تجزیه و تحلیل های نسبت ها می باشد .

6. ثبت اطلاعات پرسنلی و احکام و همچنین دریافت کارکرد بر اساس روال ماهانه ( بصورت ورود اطلاعات توسط کاربر و یا دریافت اطلاعات از انواع کارت های ساعت ) و همچنین ثبت اطلاعات کارکرد بر اساس Timesheet جهت محاسبه میزان کارکرد و دستمزد پرسنل بر اساس مراکز هزینه مختلف و تاثیر در قیمت تمام شده محصول از ویژگی های این محصول می باشد

7. سهولت در اخذ گزارشات مالی و مدیریتی و تنظیمات چاپ به دلخواه کاربر و همچنین ابزار پویای گزارش ساز مدیریت ارائه خروجی گزارشات با فرمت چاپی ، خروجی فایل با فرمت Html ، Pdf ، Excell

8. ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش که حسابداران بتوانند به آن اعتماد کنند از ارزشمندترین اهداف شرکت های نرم افزاری است . خریداران نرم افزار اطمینان داشته باشند که متناسب با نیازشان هر زمان که بخواهند می توانند مسائل شان را بر طرف کنند و کارشناسان پشتیبانی پاسخ گویی و رفع مشکل مشتری را مهم ترین مسئولیت شان می دانند . در این راستا شرکت فراپیام با سابقه فعالیت بیش از دو ده توانسته رضایت مشتریان را از آن خود نماید .

زیر سیستم ها :

 • حسابداری مالی
 • انبار و حسابداری انبار
 • فروش و حسابداری فروش
 • خزانه داری و مدیریت دریافت و پرداخت
 • حقوق دستمزد و پرسنلی
 • دارایی های ثابت
 • صورتهای مالی اساسی
نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

حسابداری مالی

طبقه بندی و کدینگ اطلاعات :

 1. قابل تعریف بودن لایه های سر فصل های حسابداری و همچنین تعداد ارقام هر لایه توسط کاربر ( تا 15رقم و 8لایه ) و همچنین امکان تعریف لایه های حساب مستقل تحت عنوان مراکز هزینه در سه سطح مستقل که هر کدام تا 15رقم کد دریافت می نماید .
 2. امکان انتصاب مراکز مستقل به زیرسیستم های مختلف از جمله انبار ، فروش ، خزانه داری و ....به جهت استفاده از مراکز مستقل (تفضیلی شناور ) در زیر سیستم ها . بدیهی است در زمان ارسال اطلاعات سیستم به حسابداری مالی این اطلاعات نیز به اسناد حسابداری منتقل می گردد .
 3. امکان کدینگ مراکز هزینه در طبقه بندی جداگانه ای نسبت به سر فصلهای حسابداری جهت حسابداری صنعتی و تعریف ارتباط آنها با حسابهای معین .
 4. امکان کدینگ حساب به صورت اتوماتیک توسط سیستم و به صورت سریال .
نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

5.امکان تعریف و اعمال کنترل بر اطلاعات جانبی حسابها از جمله کنترل مقداری سر فصل حساب ، کنترل حساب های ارزی ، طبقه بندی مراکز هزینه روی یک سر فصل ، تعریف شماره عطف برای سرفصل حساب و همچنین امکان کد کوتاه طرفهای تجاری در فضای تعریف کدینگ حسابداری امکان تعریف گروه حسابها در لایه های مختلف در لایه های مختلف .

6.امکان کنترل عملیات ماهیت حساب در سطح هر حساب مبنی بر کنترل مانده بدهکار و بستانکار هنگام بستن حسابها و جلوگیری از بروز خطای حسابهای دارای خلاف ماهیت ..

7.امکان تعریف انواع دسته حسابها و گروه بندی آنها مطابق با نیاز های مدیریت جهت طراحی گزارشات عمومی و خاص منظوره اعم از (بهای تمام شده، ترازنامه ، سود و زیان ، انواع فروش های داخلی و خارجی دسته بندی انواع هزینه ها و ......

امکانات و عملیات :

 1.  ارائه امکانات وسیع در زمان ورود اسناد حسابداری از جمله تعریف حساب ، اخذ کلیه گزارشات سیستم ، رسم انواع نمودار و گراف از عملکرد حساب ها ، جستجوی اطلاعات ، تراز نمودن اتوماتیک اسناد ، کپی برداری از اسناد حسابداری، حذف گروهی ردیف ها ، اخذ گزارش دفتر حساب در لحظه ورود اطلاعات ، معرفی شرح پیش فرض و ..........
 2. امکان تعریف اسناد نمونه جهت صرفه جویی در پانچ اطلاعات . جهت الگو برداری و کپی اسناد حسابداری
 3. امکان Link سیستمهااز جمله خزانه داری ،فروش ، انبار ، دارایی ثابت و حقوق دستمزد بر اساس شماره سریال عملکرد یا تاریخ عملکرد .
 4. امکان تعریف جداول پیش بینی و بودجه دردوره های زمانی مختلف و اخذ گزارش و گراف انحراف بودجه بر اساس گروه حساب یا مراکز هزینه .
 5.  امکان تسهیم هزینه های مشترک به روشهای : 1 . بر اساس ضرایب تسهیم 2. بر اساس حساب مبنا 3. بر اساس مقدار یا آمار
 6. ارائه ابزاری مناسب جهت تنظیم دفاتر قانونی بصورت روزانه و ماهانه و اخذ گزارشات مرتبط با آن اعم از دفتر روزانه ، کل پرینت روکش اسناد تجمیع شده و ....
 7. امکان تجمیع اسناد حسابداری از یک دوره مالی به دوره مالی دیگر بر اساس انتقال اسناد ، تجمیع اسناد بر اساس تاریخ ، تجمیع اسناد براساس اسناد انتخابی و .... از شعبه یا کارخانه به دفتر مرکزی
 8. امکان صدور سند سود و زیان و بستن حساب های موقت به طور اتوماتیک و نیز تفکیک حسابهای سود و زیان فعالیت ها یا پروژه ها به صورت همزمان .
 9. صدور سند اختتامیه و افتتاحیه دوره بعد هم بر اساس حساب و هم بر اساس حساب و مراکز ، قابل انجام می باشد .
 10. امکان تعریف و نگهداری اطلاعات جندین شرکت ( نامحدود) به صورت مستقل در یک سیستم نصب شده بر روی یک کامپیوتر با یک شبکه .
 11. امکان ارسال اطلاعات ( Export) به محیط Excel و HTML
 12. امکان مرتب سازی اسناد بر اساس تاریخ
 13. امکان جابه جایی اسناد هم تاریخ
 14. امکان طراحی فرم های چاپی به انتخاب کاربر تا 6 حالت برای هر فرم و گزارش . امکان تفکیک و تشخیص اسناد حسابداری وارد شده توسط کاربر و اسناد ارسالی از زیر سیستم ها .

گزارشات :

 1. اخذ گزارشات مالی اعم از تراز آزمایشی 4 ستونی پایه و درختی ،6 ستونی و 8 ستونی و همچنین تراز دفتر تفضیلی ( مراکز مستقل )
 2. امکان حرکت لایه ای بین گزارشات و مراجعه به عملیات دفاتر از درون گزارش تراز آزمایشی و همچنین فراخانی اسناد حسابداری از درون گزارش دفاتر یا ریز عملیات حساب .
 3. گزارش آنالیز حساب جهت تشخیص اجزای تشکیل دهنده مانده حساب .
 4.  امکان اخذ هر گونه گزارش مورد نظر بر اساس منطق تعریف شده در کدینگ حساب ( کدهای مشابه ) و نیز حسابهای هم نام .
 5. امکان طراحی گزارش های مختلف از جمله صورت های مالی ، نسبت های مالی
 6. اخذ هر گونه گزارش از عملکرد مراکز هزینه تولیدی و غیر تولیدی .
 7. گزارش مقایسه ای ماهانه یک حساب یا یک مجموعه حساب یا گزارشات مقایسه ای دوره های مالی مختلف .
 8. گزارش انواع صورت های مالی و نسبت های مالی طراحی شده توسط کاربر .
 9. گزارش آنالیز ماهانه و همچنین گردش ماهانه نقدینگی ، هزینه ها ، فروش و سایر حساب ها .
 10. گزارش تجزیه سنی مانده حساب به جهت استخراج سن بدهی بدهکاران شرکت و ارائه گزارش آن به تفکیک ماهانه / دوماهانه / سه ماهانه به انتخاب کاربر .
 11. گزارش مرور حسابها به همراه امکان مشاهده حرکت در لایه های مختلف حساب و نهایتا مشاهده گزارش دفتر و مراجعه به سند حسابداری مربوطه و اصلاح سند در صورت نیاز
 12. امکان طراحی هر نوع گزارش دلخواه و تعریف فرمت چاپی آن توسط کاربر با استفاده از سیستم گزارش ساز پویای فراپیام

خزانه داری و مدیریت دریافت و پرداخت :

طبقه بندی و کدینگ اطلاعات :

 1. تعریف بانکها ، صندوقها ، تنخواه گردانها ، طرفهای تجاری با طول کد قابل تعریف .
 2. تعریف کد حسابداری موجودی بانک ، اسناد در جریان وصول و همچنین اسناد پرداختنی برای کلیه بانکها جهت صدوراتوماتیک سند حسابداری از عملیات خزانه داری .
 3. امکان تعریف دسته چکهای مختلف برای هر بانک با ابعاد کوجک متوسط و بزرگ امکان طراحی چاپ چک برای هر دسته چک و همچنین امکان مشاهده آمار چک های پرداخت شده و یا پرداخت نشده برای هر دسته چک
 4. امکان تعریف فرمت های چاپی پک جهت پرینت انواع چک توسط کاربر .
 5. مکان تخصیص مراکز مستقل به عنوان کد تفضیلی بانک و صندوق
نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

امکانات و عملیات :

 1. نجام کلیه مراحل دریافت و پرداخت شامل :
 • دریافت چک
 • دریافت نقد
 • پرداخت اسناد مدت دار
 • پرداخت نقد و چک روز و همچنین اسناد پرداختنی روز
 • خرج کردن اسناد دریافتنی نزد صندوق به اشخاص دیگر
 • وصول مستقیم اسناد نزد صندوق به بانک و نقد کردن اسناد به صندوق
 1. امکان ثبت اطلاعات سوابق دریافت چک و اسناد پرداختنی مدت دار برای شرکت هایی که نیاز به ورود اطلاعات سوابق چک دارند .
 2. امکان تخصیص چند شماره فاکتور در هنگام ورود اطلاعات چک و یا وجه نقد جهت تسویه نمودن فاکتور ها و همچنینی اخذ گزارش از فاکتور های باز در سیستم فروش
 3. امکان تعریف انواع چکهای پرداختی جهت کنترلهای بعدی شامل چک معمولی ، سفته ، چک تهران ، چک شهرستان و سایر .
 4. اخذ کلیه اطلاعات مربوط به دریافت و پرداخت شامل : به حساب خواباندن اسناد دریافتی ، چکهای وصولی ، چکهای برگشتی اسناد پرداختی نقد شده ، اسناد پرداختی ابطال شده و ارجاع چک خرج شده ، ابطال چک نقد شده و .........
 5. امکان ورود اطلاعات یا دریافت صورت حساب بانک جهت ارائه گزارش مغایرت بانکی از طریق فایل کامپیوتری صورت حساب بانک .
 6. امکان راس گیری چک های دریافتی یا پرداختی
 7. امکان ارجاع چک های خرج شده از نوع برگشتی و یا از نوع صندوق و انتقال چک های به صندوق دیگر
 8. امکان فعال کردن تنظیمات مدیرتی جهت کنترل موجودی صندوق و بانک در فرآیندهای خزانه داری

گزارشات :

 1. گزارش صندوق شامل : گزارش کلی صندوق ، ریز وارده نقد صندوق ، ریز صادره نقد صندوق ، ریز صادره چک صندوق ، ریز اسناد نزد صندوق ، ریز وارده چک صندوق ، ریز چک های خرج شده
 2. گزارش اسناد در جریان وصول ، گزارش چکهای برگشتی ، گزارش اسناد پرداختی ابطال شده ، گزارش مغایرت بانکی ،گزارش کاردکس بانک
 3. گزارش کنترل اسناد دریافتی
 4. امکان صدور سند حسابداری مربوط به عملیات خزانه داری سیستم مالی به صورت اتوماتیک
  امکان استفاده از سیستم در محیط های چند کاربره شبکه ای
 5. امکان طراحی هر نوع گزارش دلخواه و تعریف فرمت های چاپی آن توسط کاربر با استفاده از سیستم گزارش ساز پویای فراپیام
 6. امکان ارسال اطلاعات به محیط های Excel و HTML
 7. امکان طراحی فرم های چاپی به انتخاب کاربر تا 6 حالت برای هر فرم
 8. گزارش کلیه دریافتها و پرداختها
 9. نمایش تابلو چک هنگام ورود به نرم افزار بر اساس تنظیمات مدیریتی برای هر کاربر اعم از آمار موجودی نقد ، صندوق و مشاهده جزئیات آن ، آمار موجودی نقد بانک و مشاهده جزئیات آن ، آمار اسناد سر رسید شده دریافتی و پرداختی عادی به همراه جزئیات آن ، آمار اسناد سر رسید نشده دریافتی و پرداختی عادی به همراه جزئیات آن

آمار اسناد سر رسید شده تضمینی دریافتی و پرداختی به همراه جزئیات آن و در نهایت نمایش جمع کل موجودی نقد صندوق و بانک
( نمایش اطلاعات مرتبط با تابلو چک بر اساس اعمال ابزارهای فیلتر بر اساس تاریخ سر رسید و تاریخ فرآیند و همچنین اعمال محدوده زمانی مقادیر ثابت اعم از نمایش اطلاعات تابلو چک تا امروز ، امروز ، فردا ، هفته جاری ، هفته آینده ، ماه جاری ، ماه آینده و همچنین اعمال محدوده زمانی با بازه تاریخی مشخص و دلخواه کاربر می باشد )

فروش و حسابداری فروش :

طبقه بندی و کدینگ اطلاعات :

 1. تعریف جدول نرخ فروش کالا جهت تسریع درورود اطلاعات فاکتور به تفکیک گروه مشتری یا نوع خریدار ، تاریخ فاکتور و عوامل مهم دیگر
 2. امکان افزایش و یا کاهش گروهی نرخ های فروش کالا بر اساس گروه کالا و یا عملکرد
 3. نگهداری اطلاعات کامل مشتریان شامل : کد، نام ، کد حسابداری ، آدرس ، کد اقتصادی ، کد پستی ، تلفن ، سقف اعتبار به ریال، سقف اعتبار به ارز ، گروه مشتری ، استان و یا شهرستان مشتری ، منطقه مشتری و کد شناسایی 30 رقمی ( کد مسیر)
 4. امکان تعریف بازاریابهای شرکت و نگهداری اطلاعات آنها شامل کد بازاریاب ، نام بازاریاب ،کد حسابداری بازاریاب ، گروه بازاریاب ، منطقه و ضریب عملکرد و ضریب پورسانت بازاریاب ، سقف تخفیف مجاز بازاریابی ، جدول و ضریب پورسانت های یک بازاریاب برای خریداران مختلف
نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

5.امکان معرفی عوامل افزاینده و کاهنده فاکتور فروش ، مرجوعی و سفارش و پیش فاکتور بصورت درصدی از مبلغ ، ضریبی از مقدار و رقم ثابت با فیلتر شرایط عملکرد گروه ، استان و شهرستان مشتری و شرایط پرداخت نقدی و غیر نقدی و همچنین فیلتر مبلغ فاکتور

6.امکان تخصیص عوامل مالیات و عوارض به کالاهای مشمول مالیات ارزش افزوده ، جهت محاسبه اتوماتیک مالیات و عوارض در فرم های عملیاتی

امکانات و عملیات :

 1. امکان صدور پیش فاکتور و چاپ آن و همچنین مشخص کردن تاریخ اعتبار پیش فاکتور و محل وتاریخ تحویل کالا
 2. امکان صدور فاکتور فروش بر اساس پیش فاکتورهای پانچ شده در سیستم و همچنین صدور فاکتور بر اساس صادره های انبار وارد شده در سیستم محصول
 3. امکان تعریف سفارش کالا ( مجوز تحویل ) برای مشتریانی که خرید آنها قطعی شده است جهت صدور صادره انبار
 4. امکان صدور اتوماتیک فاکتور فروش بر اساس مجوز تحویل و همچنین صادره انبار تحویل شده به مشتری
 5. مشخص نمودن کد بازاریاب در پیش فاکتور ، فاکتور فروش و فاکتور مرجوعی توسط کاربر جهت اخذ گزارشات عملکرد بازاریابها و محاسبه مبلغ پورسانت آنها . امکان معرفی عوامل افزاینده وکاهنده فاکتور فروش ، مرجوعی و سفارش و پیش فاکتور بصورت درصدی از مبلغ ، ضریبی از مقدار و رقم ثابت با فیلتر شرایط عملکرد گروه ، استان و شهرستان مشتری و شرایط پرداخت نقدی و غیر نقدی و همچنین فیلتر مبلغ فاکتور
 6. امکان کنترل سقف اعتبار مشتری قبل از صدور فاکتور به صورت جداگانه
 7. امکان تعریف وجوه چکهای پرداختی مشتریان برای هر فاکتور به صورت جداگانه
 8. امکان تعدیل حساب مشتریان در قالب افزایش و یا کاهش و اعمال در گزارش کارت مشتری و مانده طرف تجاری و .....
 9. امکان ارسال اطلاعات از شعب یا پروژه به دفتر مرکزی
 10. امکان رزرو کالا در زمان ثبت سفارشات و کنترل موجودی پس از کسر رزرو در قالب هشدار و یا کنترل عملیات به صورت تنظیمات مدیریتی
 11. تنظیم و طراحی چاپ فاکتورها بر اساس فاکتورهای رسمی وزارت دارایی یا طراحی دلخواه کاربر

گزارشات :

 1.  تهيه انواع گزارشات متنوع براساس فروش كالا به تفكيك ريز فاكتور ، سر جمع فاكتور ، گروه كالا ، ريز كالا ، خريدار ، انبار و با شرايط كد انبار ، كد كالا ، رنج تاريخي ، كد خريدار ، نوع فروش .
 2. امكان اخذ گزارشات متنوع در رابطه با فاكتورهاي مرجوعي كالا به تفكيك ريز مرجوعي ، سر جمع مرجوعي ، گروه كالا ، ريز كالا ، خريدار و انبار ، همچنين اعمال شرايط ذيل در اخذ گزارش مرجوعي : كد انبار ، كد كالا ، تاريخ مرجوعي ، كد خريدار ، نوع مرجوعي .
 3. گزارشات مرتبط با راس گیری فاکتورها
 4. اخذ گزارش کارت مشتری براساس کلیه چکهای دریافتی و یا فقط گزارش وصول نشده و تاثیر و عدم تاثیر چکهای برگشتی در گزارش کارت مشتری
 5. اخذ گزارشات مقایسه ای فروش و مرجوعی بر اساس مقطع های سه ماهه اول و دوم و سوم و چهارم به تفکیک کالا و خریدار
 6. ارائه خروجی الکترونیک دارائی بر اسا س آخرین بخشنامه وزارت دارایی
 7. گزارش از عوامل افزاينده و كاهنده پايان فاكتور همچنين درصد شهرداري ، هزينه حمل ، تخفيف ، هزينه بسته بندي و ....
 8. گزارش تاخير پرداخت مشتريان .
 9. گزارش فروش فصلي جهت وزارت دارائي .
 10. گزارش سود و زيان بازرگاني حاصل از فروش كالا ( سود و زيان نا ويژه )
 11. امكان طراحي هر نوع گزارش دلخواه و تعريف فرمت چاپي آن توسط كاربر با استفاده از سيستم گزارش ساز پوياي فراپيام (Report Generator) .

حقوق و دستمزد و پرسنلی

طبقه بندی و کدینگ اطلاعات :

 1. امكان كدينگ كليه اطلاعات اصلي و كارگزيني شامل نوع عضويت ، مراكز هزينه ، واحد سازماني ، پست سازمانی ، رشته تحصيلي ، مدرك تحصيلي ، استانها و شهرستانها ، وضعيت تاهل ، نوع بانك ، نوع وام ، نوع حكم كارگزيني و ... .
 2. امكان پارامتريك كردن حكم كارگزيني به منظور استفاده از نحوه پرداخت برخي از عناوين حكم بصورت ثابت و يا متغير .
 3. امكان تعريف عناوين حكم كارگزيني براساس سليقه و نوع احكام كارگزيني شركتها توسط كاربر و همچنين چاپ حكم كارگزيني ( همانند حق المشاوره ساعتي ) .
 4. امكان فرموله كردن اضافات و يا كسور ماهانه و محاسبه اضافات و كسور با اعمال ضريب وارد شده .
نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

5.امكان فعال نمودن رندينگ حقوق و تنظيم تعداد ارقام رند حقوق .

6.امکان معرفی مشخصات پرداخت کننده حقوق بصورت نا محدود جهت ارائه لیست گزراش مالیات برای شعب مختلف

7.پارامتريك بودن كليه اجزا و فرمولهاي محاسباتي مربوط به بيمه ، ماليات ، جدول ماليات ، اضافه كار ، اضافه كار تشويقي ، ماموريت ، غيبت ، تاخير ، نوبت كاري ، جمعه كاري ، شب كاري و ... .

8.امكان تعريف فرمولهاي محاسباتي براساس نوع عضويت و يا حتي تك تك پرسنل شامل تعريف ضرايب محاسباتي و نيز مواد مشمول و يا معاف از محاسبات بيمه ، ماليات ، اضافه كار و ...

9.قابل تعريف بودن كليه عناوين حكم كارگزيني ، كسور و اضافه كار ماهانه پرسنل .

امکانات و عملیات :

 1. امكان ثبت فايل اطلاعات پرسنلي به طور كامل
 2. امكان صدور احكام كاز گزيني پرسنل و اعمال تغييرات متناسب با تغيير قوانين و چاپ حكم كارگزيني پرسنل .
 3. كنترل و محاسبه مرخصي استفاده شده و مانده مرخصي پرسنل .
 4. محاسبه ذخيره بازخريد خدمت و مرخصي به صورت اتوماتيك .
 5. نگهداري ، كنترل و قسط بندي انواع وامهاي پرسنلي براساس نوع وام .
 6. امكان خواندن اطلاعات كاركرد ماهانه پرسنلي از انواع كارت ساعتهاي كامپيوتري موجود در بازار
 7. امكان نگهداري اطلاعات صندوق پس انداز پرسنل شركت و ارائه گزارشات متنوع روي آن .
 8. امكان پانچ جدول زمانبندي كاركرد پرسنل در مراكز هزينه و ارائه گزارشات هزينه دستمزد به تفكيك مراكز هزينه توليدي و غير توليدي (Timesheet ) .
 9. اخذ اطلاعات كامل كاركرد ماهانه پرسنل شامل كاركرد ، ميزان اضافه كاري ، ميزان اضافه كاري تشويقي ، ميزان شب كاري ، نوبت كاري 1 ، نوبت كاري 2 ، نوبت كاري 3 ، موارد حق غذا و اياب ذهاب ، جمعه كاري ، شب كاري ، مرخصي روزانه ، مرخصي ساعتي ، غيبت ، تاخير ، ماموريت و مرخصي بدون حقوق .
 10. امكان ارسال اطلاعات محاسبه شده به محيط هاي ديگر تحت Windows از جمله HTML و EXCEL .
 11. امكان انجام محاسبات مربوط به تسويه حساب پرسنل و اخذ گزارشات لازمه .
 12. امکان صدور سند حسابداری بر اساس کدینگ رابط تعریف شده .
 13. امكان نگهداري اطلاعات صندوق پس انداز پرسنل شركت و ارائه گزارشات متنوع روي آن .

گزارشات :

 1. امكان اخذ انواع گزارش از جمله : ليست حقوق ، فيش حقوق ، ليست بيمه ، ليست بانك ، ليست ماليات ، ليست معوقه ، كاركرد ساليانه ، ليست وام ، ليست پس انداز ، ليست كسور ، هزينه مراكز ، گزارشات آماري .
 2. امكان اخذ ليست بيمه يك شركت به تفكيك كارگاه هاي متعدد و مختلف .
 3. امكان طراحي هر نوع گزارش دلخواه و تعريف فرمت چاپي آن توسط كاربر با استفاده از سيستم گزارش ساز پوياي فراپيام ) Report Generator) .
 4. امكان تهيه ديسك بانك و ديسكت بيمه جهت سازمان هاي مربوطه .

انبار و حسابداری انبار :

طبقه بندی و کدینگ اطلاعات :

 1. امكان ايجاد كدينگ كالا و انبار به صورت اتوماتيك توسط سيستم و به صورت سريال در لایه های شناور .
 2. امكان ايجاد كنترل هوشمند ورود و خروج كالا به تفكيك انبار .
 3. امكان تعريف كالاهاي مشابه جهت استفاده از ليست كالاهاي مشابه در زماني كه موجودي يك كالاي مهم در انبار به صفر رسيده و نياز به استفاده از كالاي مشابه آن مي باشد و جايگزيني هوشمند آن در صادره انبار .
 4. اخذ اطلاعات كامل شناسنامه اي كالا از جمله كد ، نام ، مشخصات ، واحد شمارش اصلي ، واحد شمارش فرعي ، ضريب تبديل واحدها ، شماره فني كالا ، كد محل كالا ، نقطه سفارش ، حداكثر موجودي ، كد قديم كالا ، كالاهاي مشابه و 9 فيلد اختياري .
 5. امكان فعال و يا غير فعال نمودن پرينت رسيد و صادره انبار قبل از ذخيره سازي اطلاعات توسط تنظيمات مديريتي سيستم .
 6. امکان تعریف مراکز هزینه و مراحل تولید جهت ثبت اطلاعات و ارائه گزارش از مصارف مواد اولیه و نیمه ساخته در مراکز هزینه تولیدی و غیر تولیدی .
نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

امکانات و عملیات :

 1. امكان ثبت اسناد رسيد به تفكيك نوع خريد ، توليد ، انتقالي ، مرجوعي ، اماني از ديگران و برگشت اماني به ديگران و تعديل انبار گرداني .
 2. امكان ورود اطلاعات رسيد و صادره انبار براساس كد رديابي وارد شده . ( بديهي است كد رديابي كد Unique بوده و استفاده از اين روش كنترل ورود و خروج كالا از انبار را براساس كد رديابي بالاتر مي برد .)
 3. امكان ثبت اسناد حواله انبار به تفكيك نوع : مصرف ، انتقالي ، مرجوعي ، اماني به ديگران ، برشگت اماني از ديگران ، فروش و تعديل انبار گرداني.
 4. امكان صدور اتوماتيك صادره انبار از نوع فروش براساس سفارش خريد مشتريان يا پيش فاكتورها .
 5. امكان تعريف كدينگ و اخذ كليه گزارشات در محيط پانچ اطلاعات رسيد و حواله و همچنين نگهداري موجودي كالا براساس دو نوع واحد شمارش و همچنين ضريب تبديل آنها .
 6. امكان تعريف فرمولاسيون محصول و برنامه ریزی مواد در تعداد سطوح نامحدود و همچنين فراخواني فرمول هاي تعريف شده در محيط رسيد و حواله انبار .
 7. امكان تسهيم هزينه هاي خريد كالا در زمان رسيد انبار ريالي .
 8. امكان تعريف مقدار و مبلغ ضايعات استاندارد در زمان تعريف فرمولاسيون محصول و برنامه ریزی مواد .
 9. امكان ورود اطلاعات بارنامه حمل كالا در محيط رسيد انبار و صادره انبار و نيز چاپ فرم بارنامه .
 10. نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام
 11. امكان ايجاد يك ارتباط كاملا هوشمند و كنترل شده بين واحد برنامه ريزي توليد ، واحد انبار ، واحد تداركات ، و خط توليد جهت مكانيزه نمودن پروسه در خواست كالا ، حواله انبار ، در خواست خريد رسيد انبار ، فرمولاسيون محصول و برنامه ريزي توليد ، اين ارتباط هم در مورد اوليه كه بخش تداركات مامور خريد آن مي باشد ، وجود دارد و هم در مورد كالاهاي نيمه ساخته كه بايد در بخش ديگري از خط توليد به عنوان يك محصول مياني توليد گردد ، به كار مي آيد .
 12. صدور اتوماتيك در خواست خريد براي مواد اوليه يا قطعات يدكي كه در انبار موجود نمي باشد .
 13. صدور اتوماتيك برنامه ريزي توليد براي كالاهاي نيمه ساخته مورد نياز در فرمولاسيون محصول نهايي كه در انبار موجود نمي باشد .
 14. انجام عملیات مرتبط با انبارگردانی اعم از اخذ گزارش تک انبار گردانی و پرینت آنها ، ورود اطلاعات شمارش انبار گردانی ، لیست شمارش انبارگردانی ، لیست مغایرت انبار گردانی ، و در نهایت صدور تعدیل انبار گردانی بر اساس کسری یا مازاد
 15. ارسال و دریافت اطلاعات از پروژه ها یا شعب و انتقال آن به دفتر مرکزی
 16. صدور اتوماتیک اسناد و انبار به حسابداری
 17. امکان صدور اتوماتیک رسید و صادره انبار بر اساس درخواست خرید و درخواست کالا از انبار

گزارشات :

 • گزارش كاردكس كالا ، گزارش وارده انبار ، گزارش صادره انبار ، گزارش گردش كالا ، گزارش اسناد بدون ريال .
 • گزارش كدهاي مشابه ، گزارش موجودي ، گزارش نقطه سفارش كالا ، گزارش كدينگ كالا ، گزارش عملكرد مراكز هزينه در رابطه با انبار ، گزارش اقلام راكد ، در خواست خريد ناقص ، برنامه ريزي توليد .
 • تعيين نوع تفكيك گزارش ، شرط وضعيت گردش كالا ، همچنين وضعيت موجودي كالا و كد محل كالا .
 • امكان طراحي هر نوع گزارش دلخواه و تعريف فرمت هاي چاپي آن توسط كاربر با استفاده از سيستم گزارش ساز پوياي فراپيام ( Report Generator) .
 • گزارش كنترل مصرف مواد اوليه با محصول توليد شده ( كنترل برنامه ريزي توليد براي استفاده مديريت ) .

دارایی های ثابت :

طبقه بندی و کدینگ اطلاعات :

 1. تعریف لایه های طبقه بندی دارایی به صورت شناور و متغیر توسط کاربر
 2. تعریف طول هر لایه از کدینگ دارایی ثابت توسط کاربر
 3. کدینگ مراکز استقرار دارایی در سطوح انتخابی توسط کاربر
 4. امکان تعریف مراکز هزینه استهلاک دارایی ثابت و اخذ گزارشات بر اساس آن
 5. امکان تعریف نوع شماره گذاری پلاک اموال به سه روش ذیل : پانچ پلاک توسط کاربر ، پلاک اموال به صورت سریال ، شماره گذاری پلاک بر اساس طبقات دارایی ، پلاک اموال معادل با کد دارایی
 6. امکان تنظیمات مدیریتی اعم از پیش فرض محاسبه شروع استهلاک بر اساس تاریخ تحویل و تاریخ خرید ، پیش فرض محاسبه ارزش اسقاط بر اساس ابتدای دوره و پایان دوره همزمان ، محاسبه استهلاک
 7. اعمال بخشنامه های جدید اموال در فرم کدینگ اطلاعات مبنی بر تغییر نرخ استهلاک از روش مستقیم به نزولی و نزولی به مستقیم
نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

امکانات و عملیات :

 1. امکان پانچ اطلاعات شناسنامه ای کامل دارایی شامل : کد دارایی ، نام دارایی ، مشخصات دارایی ، شماره کارت اموال ، واحد شمارش دارایی ، شماره پلاک اموال فروشنده دارایی ، قیمت تمام شده ، استهلاک انباشته دارایی ، شماره رسید انبار ، شماره سند حسابداری خرید دارایی ، مراکز استقرار دارایی ، شماره پرسنلی فرد تحویل گیرنده دارایی ، تاریخ تحویل ، شماره حواله انبار و نوع مالکیت دارایی
 2. امکان تعریف کلیه اطلاعات عملیات طی دوره برای دارایی از جمله نقل و انتقالات دارایی از یک مرکز دیگر و یا یک فرد دیگر .
 3. نگهداری اطلاعات کامل مربوط به تعمیرات اساسی دارایی شامل مبلغ تعمیرات ،تاریخ تعمیرات و شرح تعمیرات انجام شده .
 4.  اصلاح قیمت تمام شده دارایی بر اساس تعمییر اساسی انجام شده و نیز لحاظ کردن قیمت تمام شده جدید در محاسبه استهلاک دارایی
 5. نگهداری اطلاعات کامل مربوط به فروش دارایی شامل قیمت فروش ، کد خریدار، تاریخ فروش ، شماره سند حسابداری فروش دارایی ، محل واریز وجه و ملاحضات
 6.  نگهداری اطلاعات کامل مربوط به اسقاط دارایی شامل ارزش اسقاط ، و شرح اسقاط
 7.  انجام محاسبه استهلاک بر اساس روشها و ضریب تعریف شده در سیستم ( مستقیم یا نزولی، ساعت عملکرد ، میزان تولید و یا عدم محاسبه )
 8. امکان ورود اطلاعات مربوط به تعدیل سنواتی اموال که مشخص کننده مبلغ تعدیل سنواتی و تاریخ تعدیل می باشد .
 9. امکان انتقال اطلاعات مربوط به استهلاک سنواتی ، استهلاک سال جاری و ارزش دفتری اموال دوره مالی بعد
 10. امکان فعال کردن نمایش اطلاعات فرآیندهای خرید ، فروش و تعمیرات در گزارش کارت مشتری به انتخاب کاربر
 11.  امکان قطعی کردن اطلاعات اموال جهت عدم محاسبه مجدد استهلاک توسط کاربر
 12. امکان انتقال اطلاعات از یک دفتر ( پروژه یا شعب ) به دفتر مرکزی
 13. امکان ارسال اسناد فرآیند ها به حسابداری اعم از خرید دارایی ، فروش دارایی ، اسقاط دارایی ، تعمیرات ، تحویلات به صورت روزانه و ارسال استهلاک محاسبه شده دارایی بصورت سالانه

گزارشات :

 1. کدینگ اموال ، فهرست اموال موجود ، فهرست آماری اموال ، فهرست اموال اسقاطی ، فهرست اموال فروش رفته ، فهرست اموال اجاره ای ، گزارش نقل و انتقال دارایی ، گزارش تعمیرات اساسی دارایی ، گزارش لیست استهلاک اموال به تفکیک دارایی ، مراکز استقرار دارایی و تعمیرات اساسی ، گزارش کارت اموال
 2. در کلیه گزارشات فوق امکان اعمال شرط بر روی کد دارایی ، شماره پلاک ، تاریخ خرید ، تاریخ تحویل ، مرکز هزینه محل استقرار ، کد پرسنلی ، تحویل گیرنده پیش بینی شده است .
 3. امکان طراحی گزارشات انتخابی توسط کاربر
 4. امکان ارسال اطلاعات به محیط هایی همچون Excel و HTML
 5. امکان طراحی هر نوع گزارش دلخواه و تعریف فرمت چاپی آن توسط کاربر با استفاده از سیستم گزارش ساز پویای فراپیام

صورت های مالی اساسی :

طبقه بندی و کدینگ اطلاعات :

 • طبق نشریه 166 سازمان حسابرسی کدینگ پیش فرض صورت های مالی در سیستم لحاظ گردیده است .
 • تعریف و ویرایش کدینگ پیش فرض صورت های مالی بر اساس نیاز های سازمان
 • تعریف شرح استاندارد برای هر حساب جهت نمایش در صورت های مالی
 • امکان فعال یا غیر فعال کردن حساب های خاص جهت عدم نمایش در صورت های مالی
 • تعریف حساب های مندرج در صورت های مالی
 • تعریف ارتباط کدینگ استاندارد صورت های مالی با کدینگ حسابداری
 • تعریف حسابهای مورد نیاز جهت تهیه صورت تطبیق
نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

امکانات و عملیات :

 • قابلیت تهیه کلیه صورتهای مالی اساسی و یادداشت های ضمیمه و پیوست صورت مالی
 • امکان طراحی گزارشها و صورتهای مالی با قابلیت حفظ ساختار و شرایط
 • امکان تعریف دوره های زمانی برای تهیه صورتهای مالی (ماهیانه، فصلی، شش ماهه، سالیانه)
 • تهیه صورت‏ های مالی بر اساس اطلاعات سیستم حسابداری در هر مقطع زمانی برای فعالیت‏ های تولیدی، بازرگانی، خدماتی و
 • امکان چاپ صورت‏ های مالی
 • امکان معرفی یادداشت به تفکیک دوره ‏های مالی
 • سرعت عمل در تنظیم یادداشت ‏ها و اعمال تغییرات
 • گزارش‌گیری در محیط‌ های Excel و Word
 • امکان استفاده از صورتهای مالی دوره های قبل جهت ایجاد گزارشات مقایسه ای
 • امکان تحلیل گزارشات و تهیه نسبتهای مالی شامل نسبت های نقدینگی و سود آوری و … پس از تهیه صورتهای مالی
 • قابلیت درج خودکار اطلاعات سود و زیان انباشته در ترازنامه
 • استخراج خودکار اطلاعات هنگام تهیه یادداشتهای توضیحی، از هر یک از سیستمهای مربوطه

گزارشات :

 • استخراج صورت‏ های مالی اساسی شامل : ترازنامه ، صورت سود و زیان ، صورت جریان وجوه نقد به صورت مستقیم و غیر مستقیم به همراه یادداشت‏ های توضیحی
 • تجزیه و تحلیل صورت های مالی بر اساس محاسبه نسبت‌های مالی در دوره های زمانی مختلف
 • گزارش گردش موجودی کالا
 • گزارش صورت تطبیق

 

 

 

 

 

 

 

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

نرم افزار های یکپارچه مالی

نرم افزارهای یکپارچه مالی بر اساس تنظیمات و Config مدیریت و کاملا انعطاف پذیر بوده و در حوزه های حسابداری مالی، تدارکات و خرید، توزیع و فروش، منابع انسانی، برنامه ریزی مواد به همراه ابزارهای پیشرفته مدیریتی قابلیت بهره برداری دارند.

نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

نرم افزارهای نظام جامع مالی

نرم افزارهای نظام جامع مالی برای کسب و کارهای متوسط تا کوچک طراحی شده است طراحی بسیار ساده و روان، سرعت عملکرد بسیار بالا، حداقل زمان استقرار، ابزارهای در دسترس به همراه مکانیزم های جذاب و ساده در اخذ گزارشات مدیریتی باعث میشود تا مدیران این صنایع با بکار گیری نیروی انسانی ماهر و غیر متخصص بتوانند چابکانه عملیات مالی را انجام دهند.

نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

نرم افزارهای مدیریت خدمات پس از فروش

نرم افزارهای مدیریت خدمات پس از فروش برای مدیریت فرایندهای خدمات و سرویس های پس از فروش به مشتریان طراحی شده و دارای زیر سیستم های زیر می باشد: پذیرش مشتریان ،کارت گارانتی، قراردادهای پشتیبانی مدیریت انبار قطعات، کنترل کیفی، رضایت سنجی مشتریان و سایر بخش های پر اهمیت

نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

وب سرویس های ارتباطی

وب سرویس های ارتباطی، مجموعه ابزارها و نرم افزارهایی هستند که با هدف یکپارچه سازی کامل اطلاعات سازمان از طریق اتصال سایر سیستم ها به نرم افزارهای فراپیام برای ارسال و یا دریافت داده ها و همچنین ارائه انواع گزارشات و خروجی ها در سایر سیستم های نرم افزاری و اطلاعاتی طراحی و ارائه شده اند.

نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

نرم افزارهای فروشگاه آنلاین

نرم افزارهای فروشگاه آنلاین (فروش اینترنتی) مبتنی بر اصول تخصصی تجارت الکترونیک طراحی شده و موتور اصلی تولید فروشگاه های ویژه کسب وکار های مختلف می باشد. بخش های مختلفی همچون محصولات و ویژگی های کالا، مدیریت فرآیند خرید، انواع تخفیف و پیشنهادات ویژه، انبار و مدیریت موجودی، کارت هدیه، چند فروشگاهی، تأمین کنندگان کالا و ... دراین نرم افزار پیشرفته پیش بینی شده است

نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

نرم افزار یکپارچه اتوماسیون (مالی و اداری)

نرم افزارهای یکپارچه اتوماسیون با هدف ایجاد انسجام در مجموعه اطلاعات مرتبط با مدیران و کارشناسان سازمان ها و بنگاه های اقتصادی تولید شده است. در این نرم افزار کلیه کارکنان دارای یک کارتابل بوده و کلیه عملیات فرآیندی مربوط به سیستم های مالی ، نامه های داخلی، SMS ها، Emailها، Faxها و سایر موارد مورد نیاز در یک صفحه در اختیار ایشان می باشد.

درخواست دمو

کارشناسان فراپیام با دریافت اطلاعات این فرم، در کوتاه ترین زمان هماهنگی های لازم را جهت برگزاری جلسه دمو با شما انجام خواهند داد.

آیا نیاز به توضیحات بیشتری دارید؟

پاسخ سوالات خود را از کارشناسان مجرب ما دریافت نمایید.

021-86748

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

 • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
 • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
 • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
 • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
 • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
نرم افزارهای نظام جامع مالی | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811