صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

بسته ارتباط راه دور فراپیام
نرم افزار فراپیام | بسته ارتباط راه دور فراپیام

بسته ارتباط راه دور فراپیام یک بسته نرم افزاری است که زیر ساخت ارتباط از راه دور و مبتنی بر اینترنت را جهت اتصال و ارتباط یک یا چند کامپیوتر در هر نقطه از ایران و جهان به سرور مرکزی شرکت را به راحتی و با بالاترین سرعت میسر می سازد. امنیت، سادگی و همچنین سرعت عملکرد مطلوب از ویژیگی های مهم این ابزار می باشد .

از آنجائیکه در اکثر بنگاه های اقتصادی از جمله کارخانجات تولیدی محل استقرار کارخانه و انبارهای مواد اولیه و کالای نیمه ساخته و حتی انبار محصول از موقعیت مکانی و جغرافیایی دفتر مرکزی فاصله زیادی داشته و علیرغم این فاصله جغرافیایی زیاد ، مدیران نیاز دارند تا اطلاعات و گردش عملیات را بصورت لحظه ای در اختیار داشته باشند نیاز است تا مکانیزمی مناسب جهت این ارتباط طراحی و مورد استفاده قرار گیرد.

بسته ارتباط راه دور فراپیام نرم افزار مدیریت نرم افزارهای عملیاتی از راه دور می باشد که با حفظ بالاترین سطح امنیت ، فقط اپلیکیشن فراپیام را در اختیار کاربر مربوطه قرار داده و از به اشتراک گذاشتن سایر منابع کامپیوتر مرکز ، جلوگیری به عمل می آورد .

اساس عملکرد این نرم افزار ، ارتباط بر بستر اینترنت ، اینترانت و یا خطوط ویژه مخابرات از جمله MPLS ، VPN و یا هر نوع ارتباط عمومی یا نقطه به نقطه دیگر می باشد . با این ابزار از هر نقطه جهان براحتی به دفتر مرکزی متصل شده و همانند کاربران مستقر در دفتر مرکزی از کلیه امکانات نرم افزار استفاده می کنید .

نرم افزار فراپیام | بسته ارتباط راه دور فراپیام

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
نرم افزار فراپیام | بسته ارتباط راه دور فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811