صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

موسسه آموزشی فراپیام

تماس با ما

بسته ارتباط راه دور فراپیام

بسته ارتباط راه دور فراپیام یک بسته نرم افزاری است که زیر ساخت ارتباط از راه دور و مبتنی بر اینترنت را جهت اتصال و ارتباط یک یا چند کامپیوتر در هر نقطه از ایران و جهان به سرور مرکزی شرکت را به راحتی و با بالاترین سرعت میسر می سازد. امنیت، سادگی و همچنین سرعت عملکرد مطلوب از ویژیگی های مهم این ابزار می باشد .

راهکار های نرم افزار تولیدی
راهکار های نرم افزار فروشگاه ساز آنلاین

از آنجائیکه در اکثر بنگاه های اقتصادی از جمله کارخانجات تولیدی محل استقرار کارخانه و انبارهای مواد اولیه و کالای نیمه ساخته و حتی انبار محصول از موقعیت مکانی و جغرافیایی دفتر مرکزی فاصله زیادی داشته و علیرغم این فاصله جغرافیایی زیاد ، مدیران نیاز دارند تا اطلاعات و گردش عملیات را بصورت لحظه ای در اختیار داشته باشند نیاز است تا مکانیزمی مناسب جهت این ارتباط طراحی و مورد استفاده قرار گیرد .

بسته ارتباط راه دور فراپیام نرم افزار مدیریت نرم افزارهای عملیاتی از راه دور می باشد که با حفظ بالاترین سطح امنیت ، فقط اپلیکیشن فراپیام را در اختیار کاربر مربوطه قرار داده و از به اشتراک گذاشتن سایر منابع کامپیوتر مرکز ، جلوگیری به عمل می آورد .

اساس عملکرد این نرم افزار ، ارتباط بر بستر اینترنت ، اینترانت و یا خطوط ویژه مخابرات از جمله MPLS ، VPN و یا هر نوع ارتباط عمومی یا نقطه به نقطه دیگر می باشد . با این ابزار از هر نقطه جهان براحتی به دفتر مرکزی متصل شده و همانند کاربران مستقر در دفتر مرکزی از کلیه امکانات نرم افزار استفاده می کنید .

راهکار های مالی و حسابداری

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
02
03
04
05

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
نرم افزار فراپیام | بسته ارتباط راه دور فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

پشتیبانی: 88544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811