خدمات دیجیتال مارکتینگ

سئو سایت

سئو سایت روشی برای افزایش رتبه بالاتر در نتایج جستجو موتورهایی مانند گوگل، بینگ و یاهو است. با اینکه این موتورهای جستجو هستند که به رتبه بندی سایت شما می پردازند، اما ما معتقدیم که یک سئو خوب، نتیجه ابتکاریست که موجب بها دادن به کاربران سایت می شود.
درفراپیام بازاریابی آنلاین کاریست که ما آن را می‌فهمیم و به آن علاقه مندیم. موفقیت مشتریان ما، موفقیت خودمان است. افتخار ما این است که در خدمات سئو خود، بهترین تکنیک های سئو و بازاریابی آنلاین را در وبسایت ها به کار می بریم تا در به روز رسانی های آینده موتورهای جستجو نیز همچنان در صدر باقی بمانند.
استراتژی های سئو ما بر اساس تحقیق و بررسی فراوان در مورد اهداف سایت شما و انتظارات مشتریانتان است.
برنامه سئو سایت ما با تعیین بهترین کلمات کلیدی که کاربران برای رسیدن به سایت شما از آنها استفاده می کنند شروع می شود. این قسمت از سئو بسیار مهم و اساسی است.

چرا که انتخاب صحیح ترین کلمات کلیدی موجب افزایش نرخ تبدیل سایت و بازگشت سرمایه شما می گردد. ما به شما کمک می کنیم که بهترین کلمات کلیدی را بر اساس تعداد جستجو و میزان ارتباط آنها با سایت انتخاب کنید. انتخاب عاقلانه تر هدف از ابتدای کار موجب موفقیت بیشتر شما در سئو و بهره وری از سایت می گردد.

هاست و دامنه

وب سایت بدون دامنه معنایی ندارد و شما برای نمایش و معرفی محصولات و خدمات خود باید دامنه ای مناسب انتخاب کرده و آن را به نام خود ثبت یا اصطلاحا register  کنید. توجه داشته باشید که ثبت دامنه اولین گام است. پس از آن، گام های بعدی تهیه هاست و طراحی سایت هستند.
ارائه خدمات در شبکه وب، ناشی از دائمی‌بودن آن است و این شعار محقق نمی‌شود مگر آنکه زیرساختی که خدمات خود را بر آن بنا‌ می‌‏کنید، خود عامل به آن باشد. شکی نیست که کیفیت خدمات هاست و ایمیل (پست الکترونیک) به جهت تاثیرگذاری در سرعت لود صفحات ،حساس‌ترین موردی است که مستقیما در کیفیت خدمات عرضه شده بوسیله وب سایت شما، تاثیر می‌گذارد.
کلیه این سرویس ها در فراپیام زیر نظر کارشناسان خبره این شرکت قابل ارائه می باشد.

نماد الکترونیک

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد.

ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی امن ‌ خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

شرکتها برای دریافت ای نماد ( e نماد) شرکت و وب سایت باید شرایطی را داشته باشد که بعضا نیاز به کارشتاسی دارد .فراپیام که همواره حامی مشتریان خود میباشد در این مسیر در کنار مشتریان خود خواهد بود.

درگاه پرداخت

در دنیای امروز که راحتی، سرعت و امنیت حرف اول را می زند؛ پرداخت های اینترنتی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده اند. درگاه پرداخت اینترنتی، بستری است که امکان پرداختی امن از طریق اینترنت را فراهم می کند. اگر می خواهید در وبسایت خود امکان پرداخت اینترنتی را برای کاربران فراهم کنید؛ به یک درگاه امن و مطمئن نیاز دارید. دریافت درگاه پرداخت اینترنتی شرایط و الزامات خاصی دارد که ما در فراپیام باتوجه تجربه های متعدد خود در این عرصه می توانیم همراه شما باشیم.

تولید محتوای تخصصی

اگر میخواهید در بازاریابی اینترنتی موفق باشید تولید محتوا را جدی بگیرید، شما با تعیین استراتژی درست و تولید محتوای منظم و مداوم می توانید موقعیت بازاریابی اینترنتی خود را ارتقا دهید.
ما با بکارگیری متخصصین در زمینه های کسب و کار، دیتاماینینگ با مدیریتی ویژه می توانیم محتوای با کیفیت (از نظر کپی نبودن، قدرت انتقال مفاهیم، سئو و تخصصی بودن) که بزرگترین دغدغه فراپیام می باشد، را در اختیارتان قرار دهیم.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی همان جامعه است ، همین مردمی که در شهر میبینیم را به راحتی میتوانیم در شبکه های اجتماعی پیدا کنیم. چه بسا پیدا کردن مخاطبین امروزه در فضای سنتی خیلی سختر از فضای مجازی است.
امروزه تبلیغات در شبکه های اجتماعی ارزانتر از بقیه روشهای در دسترس است، پس از این فرصت طلایی باید استفاده کرد.
شما می توانید ایده پرازی، تولید محتوا، درج،طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی شبکه های اجتماعی و همچنین مدیریت اکانت آنها را به ما بسپارید هدف ما سودآوری شماست و صرفا اگر بتوانیم طعم سودآوری را از طریق تبلیغات درشبکه های اجتماعی را به شما بچشانیم به هدف خود نزدیک شده ایم.

با پشتیبانی تماس بگیرید

دانلود کاتالوگ دمو