داستان موفقیت مشتریان

این شرکت با ثبت نام تجاری کامبیز و افشین در سال 1346 تاسیس شد این شرکت برای تولید انواع مواد غذایی بسته بندی شروع به کار کرد اولین محصولات این شرکت کشک پاستوریزه، رب انار، ابغوره، انواع ترشیجات و شربتهای سنتی بوده است.

اطلاعات بیشتر

گروه بل يكي از شركتهاي توليد كننده معروف فرانسوي در زمينه پنير بوده كه در سال 1865تاسيس گرديده است. با بيش از 11000 پرسنل در سراسر دنيا محصولات خود را در بيش از 125 كشور توزيع مي نمايد. بل سرمايه گذاري خود را در ايران در سال 2007 از طريق مشاركت با شركت ايراني فرآورده هاي لبني سحر با برند مشهور روزانه آغاز نمود.

اطلاعات بیشتر

شرکت آسیاب طلایی مالک برند دلوسه از سال 1374 فعالیت خود را با تولید سس گوجه فرنگی ، مایونز، سس های سالاد و انواع کنسروهای غیر گوشتی در شهرک صنعتی آمل آغاز نموده است.

اطلاعات بیشتر

شرکت داروسازی شهردارو با بیش از 5 دهه حضور مستمر در صنعت دارو در سال 1343 تحت عنوان فارمکس(شهر دارو) پروانه ثبت خود را دریافت و در سال بعد موفق به کسب پروانه تاسیس کارخانه خود گردید.

اطلاعات بیشتر

تجارت ماندگار به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه شرکت های ماندگار از سال 1386 فعالیت خود را در بازار سخت افزار رایانه آغاز نموده است. هدف تجارت ماندگار بررسی و درک صحیحی از نیاز مصرف کننده ایرانی و تامین کالاهایی باکیفیت، شایسته و مناسب برای کاربران و مخاطبان این حوزه است.

اطلاعات بیشتر
دانلود کاتالوگ دمو