راهکار کسب و کارهای کوچک و متوسط

ارائه راهکار جهت کسب و کارهای کوچک و متوسط

بالابردن سرعت محاسبات و کنترل حسابها و هزینه ها
بالابردن سرعت محاسبات و کنترل حسابها و هزینه ها

استفاده از نرم افزار به منظور کاهش هزینه ها و همچنین آماده کردن گزارش کارها به صورت روزانه و ماهانه و سالانه موجب مدیریت بهتر کسب و کارها خواهد شد .

نظارت دقیق بر مصرف مواد و مصالح
نظارت دقیق بر مصرف مواد و مصالح

بدیهی است نظارت صحیح در مراحل تولید جهت پایین آوردن زمان تولید محصول و همچنین کنترل هزینه بخشی از کاهش قیمت محصولات می باشد و در شرکتهای پیمانکاری میزان استفاده صحیح از مواد و مصالح پای کار بسیار با اهمیت است .

مدیریت موجودی کالا در انبار و کنترل سقف اعتبار مشتریان
مدیریت موجودی کالا در انبار و کنترل سقف اعتبار مشتریان

نظارت دقیق و کنترل در ثبت اطلاعات کالای ورودی به انبار، کنترل و نظارت بر مصرف و فروش و خروج کالا از انبار و ارائه گزارشات به روز از موجودی و... از ره آوردهای نرم افزار فراپیام جهت صنایع مختلف می باشد.

مدیریت وجه نقد و چکهای دریافتی و پرداختی
مدیریت وجه نقد و چکهای دریافتی و پرداختی

کنترل دقیق گردش منابع نقدی سازمان می تواند منجر به کاهش خطر از دست دادن دارایی گردد، با کمک نرم افزار خزانه داری فراپیام می توان مدیریت کلیه ورود و خروج وجوه نقدی و چکها را مشاهده و بررسی نمود.

بهای تمام شده خدمات، پروژه ها و محصولات فروش رفته
بهای تمام شده خدمات، پروژه ها و محصولات فروش رفته

مدیریت شرکت ها و صنایع کوچک ومتوسط دارای چالش های خاص می باشند و در این فعالیتها پر اهمیت ترین موضوعات ، مدیریت منابع انسانی ، کنترل دقیق هزینه ها ،جلب رضایت کامل مشتریان و نظارت دقیق جهت کنترل حاشیه سود فعالیت می باشد .

سود و زیان فعالیتها و خدمات ارائه شده
سود و زیان فعالیتها و خدمات ارائه شده

صورت سود و زیان، به‌خوبی بیانگر میزان سود یک شرکت در پایان سال مالی است و شرکت‌ها موظفند، سود و زیان خود را منتشر کنند که در نرم افزار فراپیام این امکان وجود دارد.

راهکارها جهت کسب و کارهای کوچک و متوسط

استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی جهت بالا بردن سرعت محاسبات و کنترل حساب ها و کنترل هزینه های تولید به منظور کاهش هزینه ها و همچنین آماده کردن گزارش کارها به صورت روزانه و ماهانه و سالانه موجب مدیریت بهتر کسب و کارها خواهد شد.
بی شک استفاده از نرم افزار مناسب می تواند نسبت به افزایش راندمان تولید و همچنین اقتصادی شدن منابع مورد نیاز و کاهش بهای تمام شده محصولات اثر گذار باشد.

معمولا روال تولید در کارخانه های تولیدی به یکی از روش های ساخت برای تولید ، مونتاژ برای تولید ، ساخت طبق سفارش و یا مهندسی طبق سفارش صورت می پذیرد و مدیران ارشد به دنبال ارائه محصولات با کیفیت مناسب و هزینه تولید مقرون به صرفه می باشند . بدیهی است نظارت صحیح در مراحل تولید جهت پایین آوردن زمان تولید محصول و همچنین کنترل هزینه های سربار بخشی از کاهش قیمت تمام شده محصولات می باشد و نیز در شرکتهای پیمانکاری میزان استفاده صحیح از مواد و مصالح پای کار بسیار با اهمیت است .
در همین راستا فراپیام با فراهم آوردن امکان تعریف دوایر مختلف تولیدی و پروژه های پیمانکاری امکان تخصیص مواد و مصالح و دستمزد و سربار را به هریک از خطوط تولید و یا پروژه ها را فراهم آورده و در نتیجه امکان تهیه گزارشات صحیح بهای تمام شده محصولات و پروژه ها را با سرعت بالا امکان پذیر می سازد.

نظارت دقیق و کنترل در ثبت اطلاعات کالای ورودی به انبار، نگهداری صحیح آنها و کنترل و نظارت بر مصرف و فروش و خروج کالا از انبار و ارائه گزارشات به روز از موجودی انبارهای مختلف و نیز تصمیم گیری در لحظه در جهت ارائه محصول به مشتریان با کنترل دقیق سقف اعتبار مشتریان و نظارت دقیق بر فرایند اعتبار سنجی و کنترل مانده حساب مشتریان بر اساس کلیه چکهای دریافتی ، چکهای وصول شده و همچنین چکهای برگشتی از ره آوردهای نرم افزار فراپیام جهت صنایع مختلف میباشد .

کنترل دقیق گردش منابع نقدی سازمان می تواند منجر به کاهش خطر از دست دادن دارایی گردد و برای کسب و کارهای کوچک و متوسط دستیابی به منابع مالی و منابع دیگر بسیار مشکل خواهد بود با کمک نرم افزار خزانه داری جامع فراپیام و با بهره گیری از تابلو چک موجود در نرم افزار می توان مدیریت وجوه نقد بانک و صندوق و کلیه ورود و خروج چکها را مشاهده و دائما وضعیت موجودی نقد و چک و بانک را بررسی نمود .

مدیریت شرکت ها و صنایع کوچک ومتوسط دارای چالش های خاص می باشند و در این فعالیتها پر اهمیت ترین موضوعات ، مدیریت منابع انسانی ، کنترل دقیق هزینه ها ، بهای تمام شده خدمات و محصولات ارائه شده ، ارتقاء کارایی و بهره وری نیروی ارائه کننده خدمات ، جلب رضایت کامل مشتریان و نظارت دقیق جهت کنترل حاشیه سود فعالیت می باشد . مدیریت زمان مصرفی برای ارائه خدمات و محصولات مورد نیاز مشتریان نیز بسیار پر اهمیت می باشد . عدم توجه به هر یک از عوامل پر اهمیت فوق ، مدیریت مجموعه را در رسیدن به اهداف خود دچار مشکل خواهد نمود . فراپیام با فراهم آوردن امکان تفکیک کامل مجموعه فرآیندها و دوایر و بخشهای مختلف مجموعه ها موجب فراهم آوردن زیر ساختهای لازم جهت محاسبه قیمت تمام شده خدمات ، محصولات و کالاهای فروش رفته می شود .

صورت سود و زیان، به‌خوبی بیانگر میزان سود یک شرکت در پایان سال مالی است و شرکت‌ها موظفند در پایان سال مالی، صورت سود و زیان خود را منتشر و از این طریق، میزان سودآوری خود را به سهامداران اطلاع دهند. در صورت سود و زیان، مواردی مانند میزان فروش شرکت‌ها، میزان هزینه‌های آن‌ها و سایر اطلاعات با اهمیت مربوط به عملکرد شرکت قابل مشاهده است.
در نرم افزار فراپیام امکان اخذ گزارش سود و زیان ناویژه به منظور تصمیم گیری جهت اعلام نرخ محصولات به بازار در حوزه تولید ، امکان نمایش سود و زیان چند مرکز هزینه بصورت هم زمان در گزارش های سود در حوزه پیمانکاری و نیز ارائه گزارشات مدیریتی از جمله سود و زیان به تفکیک فعالیت ها و خدمات ارائه شده به مشتریان در تمامی حوزه های فعالیت وجود دارد .

دانلود کاتالوگ دمو