راهکار شرکت‌های استارت آپ

راهکار فراپیام در ارتباط با استارت آپ ها

سادگی در عملکرد برای کمک به استارت آپ ها
سادگی در عملکرد برای کمک به استارت آپ ها

یک نرم افزار حسابداری در امور مالی استارتاپ ها می تواند نقش بسیار مهم و اساسی داشته باشد زیرا درصد خطای انسانی را در حد قابل توجهی کاهش خواهد داد .

ثبت دقیق رویدادهای مالی
ثبت دقیق رویدادهای مالی

نرم افزار مالی دقیق ابزاری برای بررسی عملکرد واقعی استارتاپها می باشد. در همه حال باید میزان هزینه های استارتاپ تحت کنترل باشد، در غیر اینصورت شرکت دچار سردرگمی خواهد شد.

مدیریت حسابها و جریان نقدینگی
مدیریت حسابها و جریان نقدینگی

بنیان گذاران و مدیران استارتاپ ها در مسائل و امور مالی تبحر بالایی دارند. آمار فروش را به طور دقیق تحت نظر دارند و با هوشمندی هرچه تمام رویدادهای مالی استارتاپ را پیگیر هستند.

تحلیل امور مالی قبل از اتخاذ تصمیمات
تحلیل امور مالی قبل از اتخاذ تصمیمات

اگر قبل از اینکه امور مالی استارتاپ تحلیل شود تصمیماتی اتخاذ گردد ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلاتی در امور مالی گردد. بنابراین تصمیم گیری مناسب طی مراحلی که در ادامه آمده صورت پذیرد.

بررسی و پیگیری دقیق سنوات مختلف
بررسی و پیگیری دقیق سنوات مختلف

برای حفظ استارتاپ‌ها می‌بایست اطلاعات و صورت‌های مالی به طور دقیق حفظ شوند تا در دوره‌های مشخص بتوان از داده‌های جمع آوری شده، گزارش‌های مالی معتبری دریافت کرد.

 دریافت کمک جهت پیشبرد اهداف
دریافت کمک جهت پیشبرد اهداف

اگر در امور حسابداری مشکلی پیش آمد، مشاوره باید یا از طریق مشاوران استارتاپ های فعال در زمینه های مشابه صورت گیرد و یا کسانی که در این حوزه مجرب بوده و شناخت کامل از کسب و کار شما داشته باشند.

امکانات راهکار استارت آپ ها

مدیران شرکت‌ها اغلب در شروع فعالیت خود در استارت آپ ها نیاز به نرم افزار حسابداری را حس نمی‌کنند و بیشتر وقت و هزینه خود را صرف تبلیغ و بازاریابی در جهت شناخته شدن شرکتشان می‌کنند. این امر موجب می‌شود که از مسائل مالی خود غافل شوند و این سوء مدیریت می‌تواند موجب وقوع مشکلات و شکست در استارت آپ ها شود.
یک نرم افزار حسابداری در امور مالی استارتاپ ها می تواند نقش بسیار مهم و اساسی داشته باشد زیرا درصد خطای انسانی را در حد قابل توجهی کاهش خواهد داد .
نرم افزار فراپیام به عنوان یک محصول پر مخاطب برای شما این امکان را فراهم می آورد که به سادگی و راحتی بر سیستم ها مسلط شوید .

نرم افزار مالی دقیق ابزاری برای بررسی عملکرد واقعی استارتاپها می باشد. در همه حال باید میزان سطح موجودی، هزینه های تولید محصول، میزان فروش و درآمد، هزینه تسهیلات و سایر هزینه های استارتاپ تحت کنترل باشد، اگر این چنین نباشد شرکت دچار سردرگمی خواهد شد.
فراپیام با در نظر گرفتن چگونگی عملکرد صنایع مختلف پکیج های متفاوت نرم افزاری جهت استفاده شرکتهای استارتاپ فراهم آورده است.

در اکثر موارد بنیان گذاران و مدیران استارتاپ ها در مسائل و امور مالی تبحر بالایی دارند. فرآیندهای دریافت و پرداخت و آمار فروش را به طور دقیق تحت نظر دارند و با هوشمندی هرچه تمام رویدادهای مالی استارتاپ را پیگیر هستند.
در حالت کلی آشنایی مدیران و مسئولان و حتی سایر عوامل استارتاپ با امور حسابداری و حسابداری استارتاپ‌ها در کنار بهره‌مندی از نرم افزارهای کاربردی حسابداری، حسابداری استارتاپ ها را تسهیل و به طور غیر مستقیم به پیشرفت آن‌ها کمک خواهد کرد.
بنابراین بهره جستن از ابزارهای دقیق مالی مانند صورت جریانات وجوه نقد در نرم افزار فراپیام می تواند جریان نقدینگی مقدار ورود و خروج پول به شرکت را مشخص نماید . بنابراین امکان تصمیم گیری دقیق جهت انواع دریافت و پرداخت از جمله قراردادهای خرید‌، پرداخت با چک، برنامه اقساطی‌، پرداختهای نقد را فراهم می آورد .

اگر قبل از اینکه امور مالی استارتاپ تحلیل شود تصمیماتی اتخاذ گردد ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلاتی در امور مالی گردد . در مدیریت کسب و کار تصمیم گیری مناسب باید طی سه مرحله صورت پذیرد: تفسیر، تحلیل و مشورت. در حسابداری استارتاپ داشتن گزارشات مالی هرچند به روز و ساماندهی شده کافی نیست؛ باید قبل از اخذ هر تصمیمی داده ها را تجزیه و تحلیل شود تا تصمیمی که گرفته میشود در راستای منافع استارتاپ باشد .راهکار فراپیام در این بخش استفاده از گزارشات مالی هر پروژه به صورت مجزا ، گزارشات ماتریسی و ابزارهای گزارش ساز جهت بهره مند ساختن کاربران از امکانات ویژه نرم افزار می باشد .

برای حفظ استارتاپ‌ها می‌بایست اطلاعات و صورت‌های مالی به طور دقیق حفظ شوند، تا در دوره‌های مشخص بتوان از داده‌های جمع آوری و نگهداری شده، گزارش‌های مالی معتبری دریافت کرد. با استفاده از این داده‌ها می‌توان پیش بینی و فرضیاتی را در مورد عملکرد کسب و کار و به عنوان نقشه راه در آینده استفاده نمود.
پیگیری هزینه‌ها، صورت حساب‌ها، رسیدهای شغلی و روند حسابداری از ابتدایی‌ترین مسئولیت‌هایی است که با استفاده از نرم افزار فراپیام می‌توانید انجام دهید. با توجه به این مهم که استارتاپها برای جذب سرمایه گذار نیاز به پیش بینی‌های مالی و داده‌های خود دارند ؛ فراپیام امکانی را جهت بررسی و مقایسه عملکرد مالی در دورهای مختلف جهت مقایسه داده ها ی مالی فراهم آورده است .

برخی از متخصصان و مشاورین حسابداری چون از کسب و کار شما آگاهی کافی را ندارند ممکن است با راهنمایی های اشتباه شما را دچار سردرگمی کنند. اگر در امور حسابداری مشکلی پیش آمد، راهنمایی گرفتن و مشاوره باید یا از طریق مشاوران استارتاپ هایی فعال در زمینه هایی مشابه به زمینه فعالیت استارتاپ شما صورت بگیرد و یا کسانی که در این حوزه مجرب بوده و شناخت کامل از وضعیت کسب و کار و ماهیت استارتاپ شما داشته باشند.
نرم افزار حسابداری فراپیام ، برای همه نیازهای شغلی شما راه حل‌هایی ساده، مقیاس پذیر و قابل تنظیم ارائه داده است و مشاوران حرفه‌ای ما ضمن پاسخگویی سریع، شما را برای رفع تمامی نیازهای مالی و حسابداری راهنمایی خواهند نمود.

دانلود کاتالوگ دمو