صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره
مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره | نرم افزار فراپیام

ابولقاسم تیموری

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره هولدینگ

مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره | نرم افزار فراپیام

هاجر دورودی چوبری

عضو هیئت مدیره هولدینگ و مدیر عامل موسسه آموزش فراپیام

مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره | نرم افزار فراپیام

علیرضا تیموری

عضو هیئت مدیره هولدینگ

در عصر حاضر نقش دانش و نوآوری در تولید ثروت و پیشرفت کشورها بسیار حیاتی بوده ، حتی می توان گفت تاریخ پیشرفت انسان با تاریخ نوآوری درهم تنیده شده است.امروز ارزش افزوده حاصل از صنایع نوین که محصول دانش و نوآوری است ،بیش از سایر صنایع بوده و جهت گیری کشورها به تولید محصول دانش با تکنولوژی بالا سوق یافته است. اما توسعه نوآوری در کشورها بدون بهره گیری کامل از تکنولوژی فناوری اطلاعات و ارتباطات میسر نمی باشد. از طرفی در عرصه پررقابت اقتصاد جهانی ، شرکتها و بنگاههای اقتصادی در صورتی می توانند موفق عمل نمایند که با استفاده از روشها و ابزارهای مبتنی بر اطلاعات صحیح مالی ، محصولی با قیمت پایین تر ، کیفیت بالاتر و خدمات پس از فروش مناسب تر ارائه نمایند. برنامه ریزی و سیاستگذاری در این چارچوب جهت پائین تر آوردن هزینه ها اساساً توسط مدیران بخش های مالی و تولید قابل انجام می باشد.

در سالهای اخیر ، فناوری ، راه های جدیدی را برای دستیابی ، ذخیره سازی ، بازیابی و توزیع اطلاعات ، به کسب و کارها پیشنهاد کرده است .کسب و کارها در حال حاضر داده های زیادی را به دست می آورند و ذخیره می سازند ولی متأسفانه ارزیابی و بازیابی این اطلاعات در شکل رسمی چندان ساختار واضحی نداشته و نمی توانند به کسب و کارها در گرفتن تصمیمات و تولید هوش سازمانی و ایجاد ارزش افزوده کمک کنند تا محصولات و خدمات خود را سریع تر ، ارزانتر و بهتر ارائه نمایند. شرکت فراپیام در این میان با تکیه بر دانش فنی ، نوآوری و تکنولوژی تلاش دارد سهم به سزایی در شکوفا شدن صنعت و اقتصاد در کشور عزیزمان ایران داشته باشد. سالهاست در این زمینه جزء فعالان صنعت نرم افزار بوده و طراحی سیستم های اطلاعات مالی و مدیریت مشغولیم و با تکیه بر کارکنان توانمند و پرتلاش ، آینده ای روشن را پیش روی خود می بینیم .( البته همراه با شما و در کنار شما ) .

ابولقاسم تیموری

مدیر عامل هولدینگ

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811