روزانه

روزانه

گروه بل يكي از شركتهاي توليد كننده معروف فرانسوي در زمينه پنير بوده كه در سال ۱۸۶۵تاسيس گرديده است. با بيش از ۱۱۰۰۰ پرسنل در سراسر دنيا محصولات خود را در بيش از ۱۲۵ كشور توزيع مي نمايد. بل سرمايه گذاري خود را در ايران در سال ۲۰۰۷ از طريق مشاركت با شركت ايراني فرآورده هاي لبني سحر با برند مشهور روزانه آغاز نمود. در حال حاضر با مستقل شدن بل، اين شركت در حال توسعه محصولات خود تحت برندهاي روزانه، كيبي و گاو خندان میباشد.
با توسعه‌ی کسب‌وکار، بل روزانه به‌دنبال راهکار نرم‌افزاری یکپارچه‌ای بود که بتواند اطلاعات را در تمام حوزه‌های عملیاتی در لحظه دردسترس قرار دهد و از صحت اطلاعات موجود در سیستم مطمئن باشد تا بتواند گزارش‌گیری دقیق و تحلیل درستی از کسب‌وکارش داشته و به‌خوبی پاسخ‌گوی شرکت مادر باشد.
بل روزانه در سال ۱۳۸۵ سیستم‌های پیشین را جمع آوری نمود و سیستم یکپارچه فراپیام را به ‌کار گرفت و جهت ارتباط با نرم افزار پخش بین المللی smp از وب سرویسهای فراپیام استفاده می نماید.
با به‌کارگیری سیستم های یکپارچه ، تمام فرآیندهای روزانه ، دقیق و یکپارچه روی یک دیتابیس ثبت می‌شود و موجب «کاهش مغایرت‌ها» و «افزایش کنترل‌ها» را برای شرکت میگردد.
اکنون، دسترسی به اطلاعات در هر لحظه و هر زمان و هر مکان ممکن است و این شرکت می‌تواند با تجمیع اطلاعات دقیق، گزارش‌های مدیریتی مورد نیاز خود را تهیه کند. به‎‌علاوه، با گزارش‌گیری دقیق و در لحظه، پاسخ‌گویی بهتری درباره‌ی خالص فروش و میزان تخفیفات پرداختی به مشتریان باشد.
هم‌چنین با دقت‌بخشی به سفارش‌گیری و جلوگیری از ثبت سفارش برای اقلام بدون موجودی، دیگری نیازی به ارسال کالاهای جایگزین نیست و توانسته افزایش رضایت مشتریان را به دست آورد.

دانلود کاتالوگ دمو