شرکت شهر دارو

شرکت شهر دارو

شرکت داروسازی شهردارو با بیش از ۵ دهه حضور مستمر در صنعت دارو در سال ۱۳۴۳ تحت عنوان فارمکس(شهر دارو) پروانه ثبت خود را دریافت و در سال بعد موفق به کسب پروانه تاسیس کارخانه خود گردید.
از سال ۱۳۵۱ رسما کار تولید محصولات خود را با دو خط تولید مایعات و جامدات در کارخانه‌ای به وسعت ۲۰۳۵۸ مترمربع و با زیربنایی بالغ بر ۹۲۵۶ مترمربع در منطقه فرماندشت شهریار آغاز کرد. در طی سال‌های ۱۳۷۰-۱۳۶۰ به تدریج سالن‌های مختلف تولید، آزمایشگاه، مرکز تحقیقات با امکانات و دستگاه‌های پیشرفته به کارخانه اضافه گردید که این امر در پیشرفت و تولید محصولات با بهترین کیفیت نقش مهمی را ایفا نمود. همچنین نقطه عطف پیشرفت‌های این شرکت را می‌توان از سال ۱۳۸۰ به بعد دانست که با ورود مجهزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و همچنین وجود نیروهای متخصص دانشگاهی و مجرب توانست گام‌های بزرگی را در صنعت داروسازی کشور بردارد. شرکت داروسازی شهر دارو با قدمتی بیش از ۵۰ سال در عرصه فرمولاسیون و تحقیقات دارویی و تولید اشکال مختلف دارویی، آرایشی و بهداشتی به عنوان یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های دارویی کشور می‌باشد. این شرکت با شناخت عمیق خود از نیازمندی‌های دارویی و بهره‌گیری از۲۵۰ پرسنل متخصص در روند توسعه، گام‌های موثری برداشته است و بر اساس نیاز کشورو براساس پروانه‌های ‌وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و با استفاده از بهترین منابع اروپایی تولید اقدام به تولید محصولات خود می‌نماید و هم اکنون نیز برخی محصولات را تحت لیسانس «شرکت اتی فارم فرانسه» به بازار مصرف عرضه می‌نماید.
همیشه حفظ امنیت اطلاعات سازمان، از دغدغه‌های اصلی مدیران شرکت شهر دارو بوده است. یه همین دلیل در سال ۱۳۸۰ مجموعه فراپیام با محصول نظام جامع خود توانست نیاز حفظ امنیت داده‌ها و حذف دغدغه‌های مدیران شرکت شهر دارو را فراهم آورد و طی سالیان فعالیت در جهت اِعمال سیاست‌های متنوع فروش متناسب با نیاز کسب‌وکار و هم‌چنین امکان تعریف فرآیندهای مختلف فروش و یکپارچگی حوزه‌های انبار، فروش و مالی، و انجام سیستمی کارها، اقدام به تهیه نرم افزار یکپارچه فراپیام نمود.
بهره‌مندی از راهکار نرم افزار یکپارچه، توانست ثبت اطلاعات را سرعت بخشیده و در پی آن، به‌روز بودن اطلاعات و گزارش‌ها، مدیریت کارآمد کاربران و سیستم‌ها، کمک فراوانی در بهبود فرآیندهای توسعه شرکت شهر دارو، به همراه داشته است.

دانلود کاتالوگ دمو