شرکت تجارت ماندگار

شرکت تجارت ماندگار

تجارت ماندگار به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه شرکت های ماندگار از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در بازار سخت افزار رایانه آغاز نموده است. هدف تجارت ماندگار بررسی و درک صحیحی از نیاز مصرف کننده ایرانی و تامین کالاهایی باکیفیت، شایسته و مناسب برای کاربران و مخاطبان این حوزه است. شرکت تجارت ماندگار در حال حاضر با بیش از ۵۶۰ نمایندگی در سراسر کشور کلیه امور مربوط به تامین و توزیع کالا را در سطح تهران و شهرستان ها انجام می دهد و به یکی از گسترده ترین شبکه های توزیع محصولات IT در ایران تبدیل شده است.
این شرکت با سابقه درخشان و روشن و فعالیتی پویا درجهت تامین سخت افزار رایانه و کالا و خدمات مرتبط با حوزه ی ICT مطابق با استانداردهای روزاروپاو ارائه خدمات پس ازفروش و گارانتی ماندگار توانسته است به عنوان یک شرکت مطرح در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات حضوری موثر داشته باشد.
با توجه به پیچیدگیهای اطلاعاتی و تراکنشهای بسیار در شرکت تجارت ماندگار ، مهم‌ترین نیاز این شرکت طراحی یک معماری جهت جمع آوری اطلاعات بود، به شکلی که اطلاعات پراکنده و پیچیده موجود در سازمان را به‌شکل یکپارچه به‌روزرسانی کند؛ به این منظور، برای نگهداری یکپارچه اطلاعات از نرم افزار یکپارچه فراپیام مشتمل از نرم افزار مالی، خزانه، انبار، فروش و حقوق و نیز اموال و تدارک و سفارشات فراپیام بهره جستند تا با دردست داشتن اطلاعات یکپارچه عملیات گزارشگیری و تحلیل اطلاعات با سرعت و دقت، جهت عملکرد صحیح در تصمیم گیریها در اختیار مدیران قرار گیرد.

دانلود کاتالوگ دمو