بهترین نرم افزار حسابداری کدام است؟

زمان مطالعه : 12دقیقه دیدگاهها
بهترین نرم افزار حسابداری

امروزه صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ برای مرتب سازی فعالیت‌های خود از نرم افزار حسابداری بهره مند می‌شوند زیرا که این نرم‌افزارها به آنها کمک می کند تا حساب‌های دریافتی و قابل پرداخت را ردیابی کنند و درک درستی از سودآوری خود داشته و برای فصل مالیات آماده باشند.

در دنیای نرم‌افزارهای مالی ، انواع مختلفی برای مشاغل کوچک و بزرگ مانند ادارات دولتی و مشاغل خصوصی با قابلیت‌ها و برچسب‌های مختلفی در دسترس است. اما به طور کلی، نوع صنعت و تعداد کارمندان دو عاملی است که می تواند به ادارات بزرگ و مشاغل رو به رشد کمک کند تا نرم‌افزار های حسابداری مناسب با شغل خود را انتخاب کنند.

اگر شما مدیر یک اداره دولتی، حسابرس یک شرکت بزرگ، یا حتی حسابدار یک شبخش کوچک اما با فرمت‌های کاری پیچیده هستید این مقاله به شما کمک می‌کند تا بتوانید به کارهایتان جنبه‌ای حرفه ببخشید.

نرم‌افزار یا سیستم حسابداری چیست؟

ابتدایی ترین سوالی که برای شما قرار است پیش بیاید و البته مهم‌ترین سوال این است که نرم‌افزارهای حسابداری چه هستند و قرار است چه بهبود و کمکی در راستای کار شما داشته باشند؟

این نرم‌افزار ها ابزارهایی هستند که به شما کمک می‌کنند تا جریان‌های مالی شرکت خود را ثبت کرده و وضعیت صندوق شرکت را بررسی کنید. همچنین با استفاده از آنها می‌توانید معاملات خود با شرکت‌های دیگر را ارزیابی کرده و گزارشاتان را ارائه کنید. برنامه حسابداری به شما این فرصت را می‌دهد تا بر ارتباطات مشتری و فروشنده مدیریت داشته باشید، سفارش خریدرا ثبت وسطح سهام را پیگیری کنید.

شاید مهم ترین دستاوردی که شما می‌توانید از یک سیستم حسابداری داشته باشید، این است که به سازماندهی سوابق شما کمک می کند و شما را مجبور به ساختاری منظم می‌کند. که این روند، امور مالی شرکت شما را در سیستمی قرار می‌دهد که می‌تواند نتایج مالی را گزارش کرده و ساختار مالیاتی شرکت را به مسیری رو به رشد هدایت کند.

اهمیت داشتن سیستم حسابداری

نرم افزار حسابداری قوی

وقتی شرکتی را راه اندازی می‌کنید، شما در یک زمان باید چندین پروسه مالی را به‌صورت همزمان انجام دهید. شاید مبحث پرداختن به اعداد برای شما کار سختی است یا حتی نمی‌دانید چگونه از صفحه بندی‌های Excel استفاده کنید. اما بگذارید به شما بگوییم که نیازی نیست که اعداد شما را بترسانند.

شما می‌توانید به راحتی در اعداد مهارت داشته باشید و یاد بگیرید که چگونه صورت‌های مالی را بخوانید، نظم دهید و درک کنید.

در تهیه صورت‌های مالی، می‌توانید از یک سیستم حسابداری متناسب با نیازهای خود استفاده کنید که تمام ارقام و صفحه بندی‌های آن مطابق با شرایط کاری و زمینه کاری شما باشند. بهترین نرم افزارهای حسابداری می توانند در وقت شرکت شما صرفه جویی کرده و از بروز خطاهای احتمالی که به ضرر شرکت است جلوگیری کنند.

همانطور که می‌دانید، از دید مدیران ارشد مالی، اصلی‌ترین مزیت استفاده از نرم‌افزارهای مالی مدرن “بهره‌وری از زمان” است.

پس شما می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارهای پیشرفته،به جای کپی و جایگذاری داده‌ها از صفحه ای گسترده به صفحه ای دیگر، تمام اطلاعات و داده‌های خود را در یک مکان قرار داده و به راحتی هزینه‌های انجام شده یا آنچه را که وارد این تجارت شده است را ببینید و همیشه می‌دانید این اطلاعات را از کجا پیدا کنید.

همچنین به جای ورود دستی داده‌ها و تراکنش‌هایتان، می‌توانید از ویژگی داده‌پردازهای بانکی برای اتصال نرم‌افزار به بانک تجارت و حساب‌های کارت اعتباری خود استفاده کنید. با در دست داشتن این مورد، شما می‌توانید روزانه معاملات خود را به آپدیت کنید.

نکته مهم دیگر این است که اکثر برنامه‌های کاربردی حسابداری، دارای داشبوردی هستند که به شما یک زمان واقعی را ارائه می‌دهند تا به مهم‌ترین روش‌ها و دستاوردهای خود در طول زمان کاری نظارت کنید.  نرم‌افزارها توانسته‌اند مسیرها را هموارتر ‌کنند. چنان که می‌توانند در انواع گزارش‌ها و صورت‌های مالی که در ادامه بیان شده به شما یاری برسانند.

صورت سود و زیان و ترازنامه، که برای درخواست بودجه از یک سرمایه گذار برای شرکت ضروری است را انجام دهند.

همچنین شما حسابداران می‌توانید فعالیت معاملات یا اظهارات مربوط به ماه‌ها و سال‌های گذشته را با موارد فعلی مقایسه کنید، این کار به شما کمک می کند تا رشد کسب و کار خود، روند فروش و سایر معیارهای اصلی را که برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد کسب و کار تان لازم دارید را آماده سازید و برای آینده حرفه‌ای کار خود، آن‌ها را تحلیل کنید.

مزایای یک نرم‌افزار خوب چیست؟

مزایای نرم افزار حسابداری

مانند اکثر ابزارهای دیجیتال، بهترین نرم‌افزار حسابداری به شما این امکان را می‌دهد تا به تمام وظایف خود عمل کرده کرده و داده‌ها را سریعتر وارد کنید. علاوه بر کاهش خطاها، با نگه داشتن تمام اطلاعات مالی شما در یک فضا، همکاری بین بخش‌های مختلف را افزایش می‌دهد.

علاوه بر منظم نگه داشتن امور مالی، ابزارهای حسابداری آنلاین شما را مطابق با قوانین مالیاتی محلی، ایالتی و فدرال نگه می‌دارند که به شما کمک می‌کند تا از مشکلات IRS جلوگیری کنید. همچنین،اغلب شرکت‌ نرم افزاری ، برنامه‌های خود را کاربرپسندتر و کارآمدتر می‌کنند، به این معنی که (بسته به نیازهای شغل شما) ممکن است نیاز به برون سپاری حسابداری را از بین ببرد و باعث صرفه جویی در هزینه‌های شما شود.

ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری چیست؟

با گسترش علم فناوری و تکنولوژی در زمینه‌ی نسل لپ‌تاپ‌ها و سیستم‌های کامپیوتری جدید، شرکت‌های ساخت سیستم های حسابداری توانستند با فراق بال بیشتری، محصولات خود را به روز و آپدیت کرده و نرم‌افزارهایی با پیچیدگی‌های کمتر در زمینه حسابداری را به کاربرانشان ارائه دهند.

رشد و پیشرفت در ساخت نرم‌افزارهای جدید به شما کمک می‌کند تا به وسیله آن ها بتوانید :

 • جریان پول شرکت خود را ثبت کرده و وضعیت مالی حساب‌های خود یا شرکت را بررسی کنید.
 • بهترین نرم افزار حسابداری به شما کمک می کنند تا داده‌های مالی خود را ردیابی و سازماندهی کنید، همچنین این نرم‌افزارها به شما نگاه جامع و البته دقیقی را در امور اقتصادی و زمان آنها می‌دهند.
 • به راحتی می‌توانید داده‌ها را به حسابداران و حسابرس خود منتقل کنید.
 • ویژگی‌هایی مانند پرداختی‌های بانک و صورتحساب خودکار در این نرم‌افزارها موجب می‌شود تا در وقت شما صرفه جویی شود.
 • برخی از سیستم‌های حسابداری دارای ویژگی های پیشرفته یا افزونه‌هایی مانند قسمت حقوق و دستمزد، موجودی حمل و نقل و مدیریت پروژه هستند که می‌توانند جنبه‌های دیگر تجارت شما را ساده کنند.
 • مدیریت امور مالی شرکت شما ممکن است دشوار باشد، به همین علت شما به نرم‌افزار نیاز دارید که به شما کمک کند پول خود را هنگام ورود و خروج به حساب خود ردیابی کنید. برنامه‌های با کیفیت، چندین گزینه صرفه جویی در هزینه‌ها دارند که باعث کاهش زمان شما در صرف ورود اطلاعات به سیستم می‌شوند.
 • بسته به برنامه ای که دارید، نرم افزار مالی می‌تواند وظایفی مانند صورتحساب به مشتریان، ثبت پرداخت‌هایی که دریافت می کنید و پیگیری مطالبات معوق گذشته را برای شما بسیار آسان تر و سریع‌تر انجام دهند.
 • نرم‌افزار حسابداری از ابزارها و ویژگی‌های مفیدی برای تجزیه و تحلیل تجارت شما و انجام تجزیه و تحلیل مالی استفاده می‌کند. همچنین می‌تواند پیشنهادهایی در زمینه عملکرد مالی تجاری را به شما ارائه دهد.

به‌طور کلی از بهترین ویژگی‌های یک نرم‌افزار حسابداری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امنیت
 • سرعت
 • امکان پشتیبان‌گیری خودکار
 • امکان همگام‌سازی در فضای ابری
 • امکان تعیین سطح دسترسی افراد مختلف
 • یکپارچه بودن با دیگر نرم افزارهای شرکتی

تقسیم بندی نرم‌افزارهای حسابداری

۱: نرم‌افزار پایگاه داده

این نوع سیستم‌ها توسط شرکت‌های بزرگ مالیاتی و بانک‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. داده‌ها از امنیت بیشتری برخوردار هستند زیرا مشاغل برای نصب این نوع نرم‌افزارها به یک پایگاه داده بزرگ احتیاج دارند.

برای نصب و راه اندازی این نوع نرم‌افزارها در شرکت، شما باید یک مهندس سیستم و یک مشاور سیستم را استخدام کنید. اساسا این نوع نرم‌افزارها می‌توانند مدیریت مالی، کارهای پیچیده، شبکه‌های بزرگ و توابع حسابداری پیچیده را مدیریت کنند.

مزایا: انعطاف پذیری، ایجاد امنیت حساب‌های مالی و توانایی انجام کارهای پیچیده حسابداری برای پول‌های گزاف

معایب: گران بودن و هزینه‌های زیاد برای نگهداری

حسابداری

۲: نرم‌افزار نصب شده

در مناطقی که اتصال اینترنت کند و محدود است، مشاغل می‌توانند از نرم‌افزارهای حسابداری به صورت سی دی یا دی وی دی استفاده کنند که لازم است در سیستم‌های رومیزی یا لپ تاپ خود نصب شود.

مزایا: نصب آسان برای حسابداران مختلف که می‌توانند از آن استفاده کنند.

معایب: شخصی سازی این نرم‌افزارها دشوار است و استفاده از آن در چندین مکان ممکن نیست. همچنین داده‌ها فقط در رایانه یا لپ تاپ های شرکت موجود است، به صورت آنلاین در دسترس نیست و ضمن اینکه قابلیت به اشتراک گذاشتن با دیگران را نیز ندارد.

البته نرم افزاهای جدید نصب شده ای امروزه در دسترس شرکت‌ها قرار گرفته اند که قابلیت استفاده همزمان را نیز  ارائه کرده اند و شما می‌توانید نرم‌افزار را شخصی سازی کرده تا تمام جوانب کاری شما را در خود جای دهد.از دیگر نوع‌های نرم‌افزارهای حسابداری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۳: نرم‌افزار حسابداری تجاری

۴: نرم‌افزار حسابداری صفحه گسترده

۵: نرم‌افزار حسابداری سفارشی

۶: نرم‌افزار بهای تمام شده

۷: نرم‌ افزار خدمات پس از فروش

۸: نرم افزار بانکداری

۹: نرم افزار خزانه‌داری

نرم‌افزارهای فضاهای ابری

این نرم‌افزارها که امروزه جزو بهترین نرم افزارهای حسابداری شناخته می شوند به‌صورت آنلاین در دسترس هستند و از طریق اینترنت یا فضای ابری می توان به داده ها دسترسی داشت.

به طور کلی مزایای این نرم‌افزارها عبارتند از:

 • دسترسی آسان به اطلاعات

بارزترین مزیتی که نرم‌افزار حسابداری ابری نسبت به هر سیستم سنتی دارد این است که نوع نرم‌افزارها به شما این امکان را می‌دهند که هر زمان که بخواهید و یا از هر دستگاهی که بخواهید به داده های خود دسترسی پیدا کنید.

شما می‌توانید از طریق کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و تلفن همراه خود از نرم‌افزار آنلاین استفاده کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک دستگاه متصل به اینترنت و یک مرورگر یا برنامه تلفن همراه است. شما تنها با چند کلیک می‌توانید صورت ها و گزارشات مالی خود را تولید، مشاهده و بارگیری کنید.

نیازی نیست که از حسابدار خود بخواهید گزارشات را از سه روز جلوتر آماده کند. تنها کافی است که وارد سیستم عامل خود شوید، به بخش گزارش ­های مالی رفته و صورت مالی مورد نیاز خود را بارگیری نمایید.

 • دسترسی به داده ها در زمان واقعی

با استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی ابری می‌توانید در زمان واقعی به همه داده های حسابداری دسترسی پیدا کنید. چندین کاربر تیز می‌توانند بر روی داده های یکسان در زمان واقعی کار کنند بدون اینکه هرگز مانع راه یکدیگر شوند.

علاوه بر این، بهترین نرم افزار حسابداری به شما این امکان را می دهد سطح دسترسی مختلفی را به کاربران گوناگون بدهید. به این ترتیب می توانید مجوزها را بر اساس مجموعه توابع حسابداری تنظیم نمایید.

 • صرفه جویی با اتوماسیون

بخش اعظمی که از کارهایی که یک حسابدار یا دفتردار باید روزانه انجام دهد دستی و تکراری است. برای مثال، زدن فاکتور برای هر فروش، پیگیری معاملات و ایجاد ورودی های مربوط به ژورنال، ارسال یاد آوری پرداخت دیرهنگام برای مشتریان.

اما با بهترین نرم افزار حسابداری می‌توانید بیشتر مراحل را به طور خودکار طی کرده و در زمان خود به گونه ای قابل توجه صرفه جویی کنید. در واقع این دقیقا همان چیزی است که نرم‌افزار آنلاین بهترین عملکرد را دارد.

برای مبتدیان، می‌توانید ایجاد ورودی مجله را خودکار کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بانک خود را مستقیما با نرم‌افزار ادغام کنید. به این ترتیب، هر زمان که پرداختی انجام می‌دهید یا دریافت می‌کنید، یک ورودی ژورنال به طور خودکار ایجاد شده و به حساب های مناسب مرتبط باشد.

به یاد داشته باشید که همه نرم‌افزارهای حسابداری ابری درجه یکسانی از اتوماسیون را ارائه نمی­دهند. بنابراین باید معتبرترین آنها را تهیه کنید.

 • امنیت

یکی از بزرگترین و بهترین نرم افزارهای حسابداری مبتنی بر ابر این است که تمام داده های شما ایمن است. این بدان معنا است که داده های شما تحت لایه های از الگوریتم های رمزنگاری پیشرفته قرار گرفته و از این رو بسیار امن­تر از نگهداری در قفسه های دفتر است. و بهترین قسمت این می‌باشد که تمامی داده های شما در همه زمان ها همگام سازی می‌شوند.

زمانی که مشاغل از نرم‌افزار مبتنی بر دسک تاپ استفاده می‌کردند، از داده ها باید به طور مدام پشتیبان یا بک آپ تهیه می­شد. پس از همه، داده ها در یک هارد دیسک ذخیره می­شد و همانطور که می‌داند درایوهای سخت کاملا ظرف هستند و می‌توانند به راحتی خراب شده و در نهایت غیر قابل استفاده شوند.

از این رو، مشاغل مجبور بودند زمان زیادی را برای ادغام حسابداری و داده های آن در برنامه های بازیابی اختصاص دهند.

این به نوبه خود یعنی، هزینه های بالاتر و اتلاف وقت بیشتر. اما با استفاده از بهترین نرم افزارهای حسابداری آنلاین، هرگز نگران نسخه پشتیبان از اطلاعات خود نخواهید بود زیرا سیستم این کار را برای شما انجام می­دهد.

 • دقت حسابداری

با استفاده از بهترین نرم افزارهای حسابداری آنلاین یا ابری می‌توانید با اکثر خطاهای معمول خداحافظی کنید. این نرم‌افزارها به شما اطمینان می­دهند که سوابق حسابداری شما به صورت دقیق و صحیح، هر بار مرتب شده­اند.

زمانی را به خاطر می‌آورید که پنج ساعت وقت خود را صرف این موضوع می‌کردید تا متوجه شوید که چرا تزارنامه متعادل نیست؟

اما می‌توانید با این قبیل مشکلات دیگر خداحافظی کنید. هنگام استفاده از حسابداری ابری، اگر ورودی های جدید در ژورنال، توازن نداشته باشند، سیستم بلافاصله به شما اطلاع می­دهد و خطای احتمالی را برجسته می­کند. به این ترتیب، حتی قبل از مرتکب شدن خطا به شما هشدار داده می­شود.

و این فقط یک مثال بسیار ساده است که چگونه یک نرم‌افزار می‌تواند به شما در حفظ دقیق تر حسابداری و داده های مالی برای تجارت شما کمک کند.

یکی دیگر از خطاهای رایج که می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار حسابداری از آن جلوگیری کنید، هرگونه خطای مربوط به تازه بودن داده ها است. تصور کنید در حال ویرایش صفحه گسترده یا جدولی هستید که قبلا تغییر کرده است اما هرگز نسخه به روز شده را دریافت نکرده­اید؟

کشف اینکه چطور تغییرات از دو پرونده مختلف را ادغام کنیم واقعا وقت گیر است. اما با استفاده از نرم‌افزار آنلاین، دیگر مجبور نخواهید بود با چنین مشکلاتی کنار بیایید، زیرا همه داده ها در کلود همگام سازی می‌شوند.

در مجموع، استفاده از نرم‌افزار آنلاین اطمینان از سازماندهی صحیح و دقیق سوابق حسابداری را می­دهد و به همین ترتیب، گزارشات مالی شما دقیق تر خواهد بود و تیم شما قادر به تصمیم گیری سریع­تر و اولویت بندی بهتر خواهد بود.

 • گزارش در زمان واقعی

ردیابی و گزارش­گیری در زمان واقعی احتمالا یکی از برترین مزیت های بهترین نرم افزار حسابداری است. برای پیگیری اطلاعات حسابداری خود در زمان واقعی، تمام کاری که باید انجام دهید این است که نرم‌افزار انلاین خود را با حساب های بانکی کسب و کار ادغام کنید و سپس قادر خواهید بود مواردی همچون هزینه ها، فروش و موجودی کالا را در زمان واقعی ردیابی کنید.

 • کاهش هزینه ها و صرفه جویی در آن ها

ممکن است از خود بپرسید چگونه نرم‌افزار می‌تواند در پس انداز پول به من کمک کند؟ پاسخ ساده است.با استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری آنلاین به طور متوسط، حدود ۳۰۰ ساعت در سال، در کسب و کار شما صرفه جویی می‌شود. این امر باعث اتلاف وقت در کارهایی مانند انجام کارهای تکراری، رفع خطاهای حسابداری، ایجاد گزارشات مالی و غیره می­شود.

پس بدون شک، این نرم‌افزارها در مقایسه با برخی دیگر بهترین و مقرون به صرفه ترین روش برای انجام کارهای حسابداری هستند.

 • پایان کاغذ بازی و بهبود پایداری

بدون شک در سال جدید هیچ کسی دوست ندارد با کارهای اداری سر و کار داشته باشد. پرداختن به کارهای اداری بسیار وقت گیر و هزینه بر شده است. چرا تا زمانی که می­توانید یک نسخه را با یک کلیک ایجاد کنید یک فتوکپی تهیه نمایید؟

مزیت استفاده از نرم‌افزار این است که تمام داده های مالی از جمله ورودی های مجله، صورت های مالی و گزارشات به صورت آنلاین هستند.

هر فاکتور، رکورد یا ورودی که ایجاد شود، همه در لایه های رمزگذاری در ابر ذخیره می­شود و هر کسی که اجازه دسترسی به آنها را داشته باشد به راحتی می­تواند استفاده نماید.

علاوه بر این، شما می‌توانید فاکتورها را مستقیما از طریق نرم‌افزار برای مشتریان خود ایجاد و ارسال کنید. این امر باعث کاهش زمان و هزینه هدر رفته در چاپ و ارسال فاکتورها شده و در عین حال می­تواند روند پرداخت را سرعت بخشد.

 • تطبیق مالیاتی ساده

یکی از مزایای بهترین نرم افزارهای حسابداری مرتبط با تمکین مالیاتی است. هیچ صاحب کسب و کاری دوست ندارد با مالیات سر و کار داشته باشد و در اینجا است که نرم‌افزار وارد کار می­شود. با داشتن سوابق دقیق، صورت های مالی و گزارش های به روز، جمع آوری اسناد و اطلاعات مورد نیاز برای تشکل مالیات بسیار ساده خواهد بود.

علاوه بر این، برخی از نرم‌افزارهای پیشرفته قوانین مالیاتی را ایجاد کرده و به شما این امکان را می­دهند به جای نگرانی در مورد معامله با IRS، بر رشد کسب و کار و سودآوری تمرکز کنید.

تمام کاری که باید انجام دهید این است که اطلاعات مرتبط با شغل خود را وارد کنید و سپس نرم‌افزار مربوطه قوانین مالیاتی منطقه شما را به طور خودکار روی فاکتورها و سایر استاد اعمال می­ کند.

تفاوت بین نرم‌افزارهای تجاری و نرم‌افزارهای سازمانی در چیست؟

نرم‌افزارهای تجاری

سیستم های حسابداری تجاری، اگرچه نه تمام نیازها، اما بیشتر نیازهای حسابداری مشاغل کوچک تا متوسط ​​را تأمین کند. نرم‌افزارهای حسابداری تقریباً با تمام مشاغل تجاری کار می کنند و به این امکان را می‌دهد تا توابع دلخواه خود را متناسب با نیازهای خاص خود ایجاد کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری تجاری اغلب شامل نمودارهایی است که داده‌ها را خلاصه می‌کند و همچنین گزارش‌هایی که تصویری از سلامت مشاغل و فرم‌های مورد نیاز برای مالیات را ارائه می دهد. هرکدام از نرم‌افزارهای حسابداری تجاری دارای نقاط قوت و نقاط ضعف کوچکی هستند که البته با پیشرفت تکنولوژی، برنامه نویس‌ها در صدد برطرف کردن آنها برآمده اند.


همچنین بخوانید : اصول حسابداری


نرم‌افزارهای سازمانی

شرکت های بزرگ ممکن است عملیات بسیار پیچیده‌تری نسبت به شرکت‌های تجاری کوچک‌تر داشته باشند. بنابراین نرم‌افزارهای حسابداری سازمانی، به مدیریت این پیچیدگی‌ها کمک می‌کنند.

غالباً، هنگامی که یک تجارت بزرگ نوع نرم‌افزارها را انتخاب می‌کند، از یک پروتکل چند مرحله ای پیروی کرده که شامل درخواست اطلاعات از فروشندگان نرم‌افزار ، نمایش محصول و برقراری ارتباط با سایر شرکت‌هایی است که از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند.

نرم‌افزار سازمانی اغلب مبتنی بر پایگاه داده‌های رابطه‌ایپایه ریزی شذه است که می‌تواند روابط بین مجموعه‌های مختلف اطلاعات را نشان دهد. از جمله می‌توان به بانک‌ها، اداره مالیات و شرکت‌های بیمه اشاره کرد.

نرم‌افزارهای مالی از برنامه‌های بسیار کاربردی هستند که دغدغه مدیران و حسابداران در رابطه با خطاها را تقریبا به صفر رسانده‌اند. این سیستم‌ها مناسب همه شرکت‌هایی است که به دنبال یک نرم‌افزار خوب برای مدیریت داده‌های خود هستند.

سوالی که وجود دارد این است که کدام نرم‌افزار کاربرد بالاتری دارد. شما ممکن است نام نرم‌افزارهای زیادی را شنیده باشید اما نرم‌افزار حسابداری یکپارچه فراپیام را می‌توان یکی از بهترین نرم افزار ها دانست که در حال حاضر با بالاترین امکانات و کارایی بسیار آسان، خدماتی بی‌نظیر را ارائه می‌کند.

شرکت مهندسی فراپیام با بیش‌از ۲ دهه سابقه فعالیت در نرم‌افزارهای حسابداری می‌تواند یکی از مناسب‌ترین گزینه ها برای کسب‌وکار شما باشد. نرم‌افزارهای حسابداری فراپیام قابلیت یکپارچه شدن با سایر نرم افزارهای خدمات، خزانه و انبار را نیز دارا هستند و از همین جهت می‌توانند یک گزینه مناسب برای کسب‌وکار شما باشند.

شما می توانید با کلیک بر دکمه زیر اطلاعات بیشتری در مورد نرم‌افزار حسابداری فراپیام کسب کنید.

 

مزایای یک نرم‌افزار حسابداری خوب چیست؟

سرعت نرم‌افزار
یکپارچگی ماژول ها
امنیت
مناسب کسب و کار شما
پشتیبانی شرکت ارائه دهنده
آسان بودن کار با نرم‌افزار

چرا باید نرم‌افزار مناسب شرکت خود را خریداری کنیم؟

هر کسب و کاری با توجه به میزان خواسته های خود از یک نرم‌افزار می بایست به نسبت بزرگ و یا کوچک بودن شرکت و تعداد پرسنل خود نسبت به خرید بهترین نرم افزار حسابداری با زیر سیستم های مناسب اقدام کند تا در فرایند مدیریت مالی شرکت دچار مشکل نشود.

نویسنده: تیم محتوای فراپیام

								
برچسب ها :
guest
2 دیدگاه ها
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
مسعودی
مسعودی
27 days ago

اطلاعات جامع و نسبتا دقیقی بود خیلی ممنونم.

مطالب مرتبط
دانلود کاتالوگ دمو