صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

بلاگ

حال و روز کسب و کارهای آنلاین با اینتر نت ملی | نرم افزار فراپیام

در روزهای قطع اینترنت یا بقول دوستان روزهایی که نبودیم ، اغلب سوالاتی که مطرح میشد در مورد وضعیت شبکه ملی اطلاعات بود...

با اشاره به کاربرد درست شبکه ملی اطلاعات در برخی از کشورها، تفکر جایگزینی آن با اینترنت جهانی، یک اتفاق عجیب و به نظر نشدنی ست.

برخلاف تصور مسئولین، کسب‌وکارهای آنلاین فقط حمل‌ونقل و درگاه بانکی نیست و همین تعداد محدود کسب‌وکاری که در هنگام قطع اینترنت جهانی در ظاهر کار می‌کنند از تمام ظرفیت خود نمیتوانند استفاده کنند چرا که در پشت صحنه به ابزارهای آمار و تحلیل و آنالیز خود در اینترنت جهانی دسترسی ندارند.

و همچنین بسیاری از آن‌ها از خدمات سرویس‌های خارجی در محصولات خود استفاده می‌کنند و قسمت زیادی از ورودی آن‌ها از گوگل بوده و این ورودی در این شرایط از دست رفته است.بخشی از تبلیغات و کمپین‌های آن‌ها روی شبکه‌های اجتماعی بوده و درحال حاضر این کمپین‌ها به زمین خورده‌اند. یا برخی از آن‌ها روی سایت‌هایی بنر تبلیغاتی داشته‌اند که خود این سایت‌ها در دسترس نیستند و ارتباط ایمیلی با شرکای خارجی خود را از دست داده‌اند.

حال و روز کسب و کارهای آنلاین با اینتر نت ملی | نرم افزار فراپیام
حال و روز کسب و کارهای آنلاین با اینتر نت ملی | نرم افزار فراپیام

طبق تحقیقات به عمل آمده از وضعیت فروش استارت آپ های ایران در هنگام قطعی اینترنت گزارش های زیر به دست آمده:

  • تخفیفان ۹۰٪ افت فروش داشته
  • ۱۰۰هزار تراکنش زرین‌پال به ۸۰۰۰ رسیده
  • تپسل و مدیااد ۶۰٪ افت فروش داشت
  • سینماها تا ۷۰٪ کاهش فروش داشتند
  • فروشگاه زنبیل ۸۹٪ افت فروش داشت

ولی با وجود تمام این مسائل سایت های داخلی به کار خود ادامه دادند و این بدین معناست که اگر در حال حاضر کسب و کاری دارید که کاملا به شبکه های اجتماعی وابسته است باید فکری به حال آن کرد و کسب و کارتان را حتما با سایت ها و سرور های ایرانی نیز به صورت موازی پیش ببرید تا در صورت پیش آمد چنین اتفاقاتی کسب و کارتان بتواند هر چند آرامتر به کار خود ادامه دهد.

سخن آخر :

فروشگاه های اینتر نتی راه حلی سریع و مناسب برای این اتفاق است اگر فروش کالا در اینستاگرام و تلگرا دارید یا فریلنسر هستید می توانید فروشگاه شخصی خود را بنا کنید تا بتوانید کالا و خدمت خود را به خوبی و در هر زمان بفروشید.

حال و روز کسب و کارهای آنلاین با اینتر نت ملی | نرم افزار فراپیام

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
حال و روز کسب و کارهای آنلاین با اینتر نت ملی | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

پشتیبانی: 88544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811