بسته ارتباط راه دور فراپیام

احسان مهدیزاده
زمان مطالعه : 12دقیقه دیدگاهها

بسته ارتباط راه دور فراپیام

بسته ارتباط راه دور فراپیام یک بسته نرم افزاری است که زیر ساخت ارتباط از راه دور و مبتنی بر اینترنت را جهت اتصال و ارتباط یک یا چند کامپیوتر در هر نقطه از ایران و جهان به سرور مرکزی شرکت را به راحتی و با بالاترین سرعت میسر می سازد. امنیت، سادگی و همچنین سرعت عملکرد مطلوب از ویژیگی های مهم این ابزار می باشد .

از آنجائیکه در اکثر بنگاه های اقتصادی از جمله کارخانجات تولیدی محل استقرار کارخانه و انبارهای مواد اولیه و کالای نیمه ساخته و حتی انبار محصول از موقعیت مکانی و جغرافیایی دفتر مرکزی فاصله زیادی داشته و علیرغم این فاصله جغرافیایی زیاد ، مدیران نیاز دارند تا اطلاعات و گردش عملیات را بصورت لحظه ای در اختیار داشته باشند نیاز است تا مکانیزمی مناسب جهت این ارتباط طراحی و مورد استفاده قرار گیرد.

بسته ارتباط راه دور فراپیام نرم افزار حسابداری نرم افزار مدیریت و نرم افزارهای عملیاتی از راه دور می باشد که با حفظ بالاترین سطح امنیت ، فقط اپلیکیشن فراپیام را در اختیار کاربر مربوطه قرار داده و از به اشتراک گذاشتن سایر منابع کامپیوتر مرکز ، جلوگیری به عمل می آورد .

اساس عملکرد این نرم افزار ، ارتباط بر بستر اینترنت ، اینترانت و یا خطوط ویژه مخابرات از جمله MPLS ، VPN و یا هر نوع ارتباط عمومی یا نقطه به نقطه دیگر می باشد . با این ابزار از هر نقطه جهان براحتی به دفتر مرکزی متصل شده و همانند کاربران مستقر در دفتر مرکزی از کلیه امکانات نرم افزار استفاده می کنید.

نویسنده: احسان مهدیزاده

								
برچسب ها :
0 0 رای ها
رتبه
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
دانلود کاتالوگ دمو