صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

بلاگ

8راه تعامل درست با مشتریان سخت گیر | نرم افزار فراپیام

2- به اول تمام اظهارات غیر منطقی، جمله ی "طبق آگاهی کمی که دارم.." اضافه کنید! این حرف خیلی آزاردهنده است ، اما اگر شما در ذهن خود ازعبارت "طبق آگاهی کمی که دارم" در ابتدای این جمله استفاده کنید این موضوع کمتر برایتان آزاردهنده خواهد بود. از این راهکار استفاده کنید.


8راه تعامل درست با مشتریان سخت گیر | نرم افزار فراپیام

4- حرفهای مشتری را تایید کنید اما با آنها موافقت نکنید! گاهی اوقات موافقت با مشتری ممکن است اوضاع را وخیم تر کند. اگر بتوانید موقعیت و وضعیت آنها را تایید کنید و مکالمه را به سمت یافتن راه حل ها پیش ببرید از رجزخوانی ها و شکایت آنها رهایی می یابید و یک راه حل مناسب پیدا می کنید.


8راه تعامل درست با مشتریان سخت گیر | نرم افزار فراپیام

6- از ارتباطات بصری استفاده کنید و آنها را مستند کنید! از یک تخته وایت برد استفاده می کنم و مشکلات مشتریان را به طور خلاصه می نویسم و شروع به حل موضوع می کنیم و همانطور که پیش می رویم اگر مشتریان شروع به تکرار مکررات آنچه قبلا حل و فصل شده بود بکنند.


8راه تعامل درست با مشتریان سخت گیر | نرم افزار فراپیام

8- از مشتریان این چنینی صرف نظر کنید! وقتی تمام این راه حل ها بی نتیجه ماند و نتیجه ای که میگیرید ارزش تلاش شما را ندارد بهتر است که بیشتر از این وقت و زمان خود را هدر ندهید و به کارهای دیگر بپردازید

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
8راه تعامل درست با مشتریان سخت گیر | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811