صفحه اصلی

درباره فراپیام

محصولات

راهکارها

خدمات

پیوستن به فراپیام

خرید اینترنتی

تماس با ما

بلاگ

امروزه بقای یک کسب و کار در گرو مشتریان می باشد. چنانچه مشتریانی داشته باشیم که طی یک چرخه اقدامات سازمانی به مشتری وفادار تبدیل شود، خرید آن مشتری ادامه دار خواهد بود و باعث رشد و افزایش فروش خواهد شد.

اما چرخه اقدامات یک سازمان در وفادار سازی مشتری چیست و چه ابزار هایی نیاز دارد؟

در واقع کلیه اقداماتی که بعد از خرید محصول انجام میشود و باعث خرید مجدد می شود، اقدامات وفادار کننده میباشد. اقداماتی نظیر ارائه سرویس های به موقع و با کیفیت، تامین قطعات، سرویس های دوره ای منظم، نظرسنجی و.... باعث افزایش رضایت مشتریان میشود.

رضایتمندی مشتریان | نرم افزار فراپیام

حال باید دید این اقدامات در حجم گسترده و زیاد چگونه باید مدیریت شود. مدیریت این حجم از اقدامات به صورت دستی و به سبک قدیم همواره خسته کننده و با خطای زیادی همراه میباشد. انجام این اقدامات در بستر یک نرم افزار باعث بالا رفتن راندمان و کیفیت آن می شود. داشتن بستری مطمئن و کامل در جهت وفادارسازی مشتریان یک سرمایه اساسی برای سازمان میباشد.

شرکت فراپیام با بیش از دو دهه تجربه در تولید نرم افزار، با ارائه بستر نرم افزاری خدمات پس از فروش گامی اساسی و استوار در جهت ایجاد مشتری وفادار برای سازمان ها برداشته است. نرم افزار خدمات پس از فروش فراپیام بستر مدیریت اقدامات در جهت وفادار سازی مشتریان

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
نظری برای این مطلب ثبت نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره فراپیام

شرکت فراپیام در سال 1375 تاسیس و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع مختلف در زمینه به کارگیری و بهره برداری از سیستم های اطلاعات مدیریت نموده و تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

در مسیر توسعه فعالیت، در سال 1393 به جهت تقسیم صحیح تر فعالیت ها و ماموریت های تخصصی در گروه های کاری مختلف، اقدام به تحول ساختاری و ارتقاء کیفی مدیریت در مجموعه فراپیام نمودیم . در شرایط جدید کلیه فرایندهای گروه، شامل طراحی و تولید نرم افزار ، استقرار و آموزش سیستم ها، خدمات پشتیبانی سالیانه مشتریان ، تحقیق و توسعه R&D ، توسعه بازار و فروش به صورت تخصصی تفکیک شده و در قالب شرکت های عضو هلدینگ، مدیریت و اجرا می گردند. اسامی برخی شرکت های عضو هلدینگ فراپیام به شرح ذیل می باشد :

  • شرکت فراپیام (سهامی خاص) ، هلدینگ مرکزی به شماره ثبت 123472
  • شرکت خدمات ماندگار یکپارچه ایرانیان فراپیام ، شماره ثبت 475820
  • شرکت خدمات ماندگار نظام جامع شایان فراپیام ، شماره ثبت 473712
  • شرکت خدمات ماندگار شبکه فراپیام ، شماره ثبت 475815
  • موسسه آموزشی فراپیام به شماره ثبت 18149

برای دریافت آخرین اخبار ایمیل خود را وارد نمایید


گواهینامه ها و استاندارد های فراپیام

01
03
04
06
07
09
16
18

منوی پایین صفحه

logo-samandehi
رضایتمندی مشتریان | نرم افزار فراپیام

گروه شرکت های مهندسی نرم افزار فراپیام

02188544977

تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان میرزای زینالی غربی – پلاک 161 – ساختمان فراپیام

کد پستی : 1576813811