بهترین نرم افزار حسابداری آیفون

رضا خانی
زمان مطالعه : 12دقیقه دیدگاهها

در گذشته، تفاوت‌ های اساسی در نرم‌ افزار حسابداری توسعه ‌یافته برای رایانه شخصی وجود داشت، اما امروزه، بیشتر نرم‌افزارهای حسابداری مبتنی بر ابر هستند و بنابراین، پلتفرم‌ها آگنوستیک هستند. این بدان معنا است که یافتن یک نرم افزار حسابداری برای استفاده در آیفون آسان‌تر از همیشه است. به عنوان یک کاربر آیفون، احتمالاً از طرفداران رابط منحصربه‌فرد و اکوسیستم اپل هستید و برای شما مهم است که در جست‌وجوی بهترین نرم افزار حسابداری آیفون، باشید. اکثر کاربران به دلیل تجربه کاربری از پلتفرم iOS استفاده می‌کنند، بنابراین معیار اصلی رتبه ‌بندی ما برای بهترین نرم‌افزار حسابداری برای آیفون‌‌ها «سهولت استفاده» است. این بدان معنا نیست که همه محصولات موجود برای آیفون، برای راه‌اندازی و استفاده بسیار ساده هستند، اما به طور کلی، آن‌ها نسبت به سایر محصولات موجود شهودی‌تر هستند و انتظارات کاربر آیفون را برای تجربه رابط کاربری برآورده می‌کنند. همه نرم افزارهای حسابداری iOS به کاربران اجازه می‌دهد تا عملکردهای حسابداری کسب و کار خود را در حال رشد مدیریت کنند.

 

 

ویژگی بهترین نرم افزار حسابداری آیفون

بهترین نرم افزار حسابداری آیفون یک گزینه عالی برای مشاغل کوچک تا متوسط، فریلنسرها و پیمانکاران و سازمان‌های غیرانتفاعی است.  اگر به دنبال یک پلتفرم جامع برای کمک به ایجاد کسب و کار خود از پایه هستید، بهترین نرم افزار حسابداری آیفون به شما کمک می‌کند تا هر زمان که به آن نیاز داشتید، اطلاعات مربوط به جریان نقدی، پروژه‌ها و هزینه‌ها را در زمان واقعی مشاهده کنید.  ویژگی‌های مهم این نرم افزار عبارتند از تخمین عالی برای گردش کار فاکتور و اتوماسیون فرآیند برای چندین کار کلیدی حسابداری، مانند فاکتورها و یادآوری‌ها، پردازش و دریافت پرداخت، برنامه‌ریزی گزارش و پیگیری پروژه و صورت ‌حساب. قالب های فاکتور قابل تنظیم به شما کمک می‌کند تا برند خود را بسازید و پورتال مشتری به شما کمک می‌کند تا با مشتریان خود ارتباط موثرتری داشته باشید.

بهترین نرم افزار حسابداری آیفون قابلیت‌های مدیریت پروژه خوبی را ارائه می‌دهد که به کاربران امکان می‌دهد هم افراد و هم هزینه‌ها را در سطح پروژه مدیریت کنند. همچنین مجوزهایی در سطح کاربر وجود دارد که به کاربران اجازه می‌دهد فقط به داده‌هایی که باید بتوانند ببینند دسترسی داشته باشند.

اگر نیاز به پیگیری مسافت پیموده شده دارید، بهترین نرم افزار حسابداری آیفون به شما این امکان را می‌دهد که این کار را از طریق Apple Watch یا برنامه آیفون انجام دهید. به علاوه، این برنامه چندین کار را به راحتی مدیریت می‌کند و به شما امکان می‌دهد مجوزهای سطح کاربر را در سطح پروژه یا حتی در سطح جهانی تنظیم کنید و به شما کمک می‌کند تا با تیم خود به طور مؤثرتری همکاری کنید.

  • راحتی در استفاده

 رابط بهترین نرم افزار حسابداری آیفون عالی است و اگرچه ممکن است کمی به آن عادت کنید، یادگیری آن آسان است.  این نرم افزار به دلیل داشتن اسناد کاربر با کیفیت بالا و خدمات مشتری مشهور است، بنابراین اگر در مورد نحوه انجام کاری سوالی دارید، یافتن پاسخ سریع و بدون دردسر است.

  • عملکرد اپلیکیشن موبایل

بهترین نرم افزار حسابداری آیفون یک برنامه موبایل برای iPhone، iPad، Apple Watch و Apple TV ارائه می دهد و به طور مداوم دارای رتبه بالایی است و از ویژگی های iOS استفاده می‌کند که سایر برنامه‌ها به خوبی انجام نمی‌دهند. این برنامه جامع است و کاربران می‌توانند تقریباً از تمام ویژگی‌های آن در خود برنامه استفاده کنند، که بسیار فراتر از آن چیزی است که بسیاری از برنامه‌های دیگر می‌توانند انجام دهند.  همچنین تنظیم یادآورها را آسان می‌کند و پشتیبانی داخلی iMessage به شما کمک می‌کند که حتی در حال حرکت هم با مشتریان خود بتوانید در ارتباط باشید.

  • هزینه

به طور کلی،  بهترین نرم افزار حسابداری آیفون راه حلی با قیمت مناسب است، به خصوص برای مجموعه ویژگی‌هایی که شامل آن می‌شود. سه گزینه اشتراک ماهانه برای انتخاب وجود دارد. باید اشتراکی را انتخاب کنید که تعداد کاربران، مخاطبین و گردش کار خودکار مورد نیاز شرکت را در اختیار شما قرار دهد. مقیاس پذیری نرم افزار حسابداری آیفون برای مشاغل در حال رشد عالی است و صدها ادغام با برنامه‌های دیگر دارد و اپلیکیشن موبایل آن در آیفون، آیپد یا حتی اپل واچ قابل استفاده است. ویژگی‌های حسابداری دوگانه به آن اجازه می‌دهد تا درآمد و هزینه‌‌ها را به راحتی ردیابی کند. این نرم افزار از یادگیری ماشینی پیشرفته برای صرفه‌جویی در زمان کاربر با به خاطر سپردن اطلاعات تراکنش استفاده می‌کند و یادآورهای خودکار، عملکردهای دریافت و ردیابی پرداخت به کاربر کمک می‌کند در زمان انجام کارهای روزانه صرفه جویی کند. پیشرفته‌ترین طرح نرم افزار حتی به کاربر اجازه می‌دهد پروژه‌ها را بر اساس پول و زمان صرف شده ردیابی کند.

مدیریت تماس و مدیریت موجودی نیز ویژگی‌هایی هستند که در این نرم افزار گنجانده شده‌اند و به کاربر کمک می‌کنند تا کسب و کار را مدیریت کند. این برنامه همچنین شامل ویژگی‌هایی برای دارایی‌های ثابت است که به کاربر امکان می‌دهد اموال یا وسایل نقلیه شرکت خود را مدیریت کند. بهترین نرم افزار برای کمک به کاربر در برقراری ارتباط موثر با مشتریان، اتصالاتی به Gmail و سایر دامنه‌های ایمیل رایج ارائه می‌دهد.

 

 

کاربرد بهترین نرم افزار حسابداری آیفون

بهترین نرم افزار حسابداری آیفون یک انتخاب محبوب برای شرکت‌ها است. همچنین برای مشاغل کوچک و متوسط، کارآفرینان خوداشتغال و کسانی که کارهای آزاد یا قراردادی انجام می‌دهند، محبوب است. یادگیری بهترین نرم افزار حسابداری آیفون آسان است، بنابراین برای مشاغل بدون حسابدار حرفه‌ای یا برای مشاغلی که نیازهای حسابداری آن‌ها در درجه اول به ردیابی هزینه یا صورتحساب محدود می‌شود مناسب است.

بهترین نرم افزار حسابداری آیفون به لطف مجموعه گسترده‌ای از ویژگی‌ها که کارهای روزمره لازم برای اداره یک کسب و کار را ساده می‌کند، برای افراد خوداشتغال ایده‌آل است.  این نرم افزار دارای ویژگی‌‌های صورت‌حساب و توانایی جمع‌آوری پرداخت است که به آن امکان می‌دهد درآمد شرکت را ردیابی کند و توانایی‌های ردیابی خودکار هزینه‌های آن به آن اجازه می‌دهد تا هزینه‌ها را دسته‌بندی کرده و بدون نیاز به دخالت کاربر مستقیماً آن ها را در حساب بانکی ذخیره کند و در ردیابی هزینه‌های قابل پرداخت، زمان کار، و اضافه کردن خودکار هزینه تأخیر برتری دارد.

 

کاربرد بهترین نرم افزار حسابداری آیفون

 

این برنامه به کاربر این امکان را می‌دهد که موعد مقرر و وظایف را به کارمندان اختصاص دهد و بودجه تنظیم کند و فایل‌ها را به اشتراک بگذارد و کارمندان را قادر می‌سازد به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، ویژگی‌های مجوزهای برنامه به کاربر اجازه می‌دهد تا کارمندان، مشتریان و سایر همکاران را فقط به اطلاعات مورد نیاز خود محدود کند.

بهترین نرم افزار حسابداری آیفون به دلیل استفاده آسان مشهور است. در اصل برای صاحبان مشاغل طراحی شده است، ساده، شهودی و کاربرپسند است. رابط کاربری آسان برای پیمایش است و راه اندازی سریع و بدون دردسر است.

اگرچه کاربران اپل می گویند که نسخه کامل بهترین نرم افزار حسابداری آیفون به طور کلی بهتر است و دارای عملکردهای بیش‌تری است. در حال حاضر، این برنامه برای استفاده در iPhone، iPad و iPod touch در دسترس است. به علاوه، در همه دستگاه‌ها همگام سازی می‌شود. می‌توانید از آن برای ردیابی زمان، ایجاد و ارسال فاکتورها، ثبت هزینه‌‌ها تنها با یک عکس سریع و پذیرش پرداخت‌‌های کارت اعتباری و سایر ویژگی‌ها استفاده کنید. برخی از کاربران حتی ممکن است متوجه شوند که به هیچ عملکرد اضافی فراتر از برنامه نیاز ندارند. مهم‌تر از آن، اگر با مشکلی مواجه شدید، پشتیبانی مشتری فوراً به شما کمک می‌کند.

 

قیمت بهترین نرم افزار حسابداری آیفون

 

قیمت بهترین نرم افزار حسابداری آیفون

بهترین نرم افزار حسابداری آیفون برنامه‌های ماهانه متنوعی دارد.  افزایش تعداد کاربران باعث افزایش هزینه ماهانه می‌شود. این برنامه‌ها معمولا دارای یک آزمایش رایگان ۳۰ روزه است، اما به کاربر این امکان را می‌دهد که ببیند آیا بهترین نرم افزار حسابداری آیفون قبل از صرف پول برای آن ارزش خرید دارد یا خیر.  بهترین نرم افزار حسابداری برای مشاغل در هر اندازه‌ای مقرون به صرفه است. این برنامه‌ها سه سطح از طرح‌ها را ارائه می‌دهد که طرح اولیه ارزان‌ترین که بیشتر برای افراد آزاد مورد استفاده قرار می‌گیرد و طرح پیشرفته یا گران‌ترین که برای شرکت‌های بزرگ‌تر است.

نکات پایانی

بهترین نرم افزار حسابداری آیفون برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط، به ویژه آن‌هایی که هیچ حسابداری ندارند، ایده آل است. با این حال، حسابداران از رابط شفاف آن قدردانی می‌کنند و می‌توانند از توانایی‌های برنامه به خوبی استفاده کنند. چندین کاربر می‌توانند به برنامه دسترسی داشته باشند و مدیران می‌توانند دسترسی محدود یا دید کامل را به آن‌ها اعطا کنند و به کارمندان بخش‌های مختلف اجازه دهند اطلاعات مربوط به آن‌ها را ببینند. یادگیری و استفاده از نرم افزار آسان است، حتی برای کسانی که هیچ مهارت حسابداری ندارند و کاربران می‌توانند داشبورد را سفارشی کنند تا استفاده از برنامه را آسان‌تر کند، به خصوص برای کسانی که تجربه حسابداری دارند. انعطاف‌پذیری نرم افزار در ابتدا می‌تواند بسیار زیاد باشد، اما زمانی که کاربر با آن سازگار شود بسیار مفید است.

نتیجه گیری

برنامه موبایل حسابداری آیفون هم چنان یک رقیب قدرتمند است.  این برنامه برای iPhone و iPad در دسترس است و به کاربران امکان می‌دهد جریان نقدی را مدیریت کنند، صورت سود و زیان را مشاهده کنند، تراکنش‌های بانکی و کارت اعتباری و تطابق کامل را مدیریت کنند، فاکتورها و قیمت‌ها را ارسال کنند و پیوست اسناد به فاکتورها را بررسی کنند. و قبوض را پرداخت کنند و به مخاطبین دسترسی پیدا کنند اما مانند همه برنامه‌ها محدودیت‌هایی دارد.

 

بیشتر بخوانید:

نویسنده: رضا خانی

								
برچسب ها :
0 0 رای ها
رتبه
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
دانلود کاتالوگ دمو